KANCELARIA PRAWNA LIBERO

Opinie o kancelariach prawnych bywają różne. Jaki powinien być dobry adwokat? Częste hasła jakie padają to: fachowy szybki i w przystępnej cenie. Sprawdzamy jaka jest dobra kancelaria prawna z Zielonej Góry – kancelaria Libero.

Zalety:

  • Indywidualny cennik
  • Podejście do klienta
  • Dostępność
  • Czas odpowiedzi
  • Fachowa pomoc
  • Kontakt na Facebooku
Zarejestrowana firma?
TAK
Rok założenia
2015
Usługi: Prawo upadłościowe (upadłość konsumencka, upadłość przedsiębiorców), prawo medyczne, prawo spółek, prawo handlowe, odszkodowania

Kancelaria Libero Opinia w skrócie

Czytając opinie o adwokatach czy radcach prawnych możemy natrafić na różne zdania. Wiele z nich jest drogich, inni są tańsi a jeszcze inni mają strasznie napięte terminy.

Na pewno każda dobra kancelaria prawna  nie może istnieć bez odpowiednich ludzi. Tak też jest w przypadku Kancelarii Libero, którą prowadzi Pan Kamil Perlik.

Jest to osoba cechująca się wysokim profesjonalizmem prowadzonej pracy, do każdego klienta podchodzi indywidualnie a rozmowa z nim przynosi człowiekowi swojego rodzaju ulgę. Gdy rozmawialiśmy z Panem Kamilem o wielu problematycznych dla nas sprawach czuliśmy, że jest to właściwy człowiek który może nam pomóc.

kancelaria libero

Mogłoby się wydawać, że prowadząc setki takich samych lub podobnych spraw człowiek uniewrażliwia się na podobne przypadki jednak nie Pan Kamil. Rozumie on osoby w podbramkowych sytuacjach i mimo trudnej sytuacji potrafi wyciągnąć do nich dłoń.

Najtrudniejsze sprawy nie stanowią dla niego wyzwania a co najważniejsze, jest w tym wszystkim taki „normalny”. W naszej rozmowie znalazło się nawet miejsce na żart czy luźniejszą rozmowę.

Mimo, że kancelaria Libero jest dosyć niszowa to nie brakuje jej klientów. Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze kiedy mieliśmy przyjemność uczestnictwa w konsultacji podczas, której poruszyliśmy pewne aspekty prawa upadłościowego.

Zdecydowanie możemy polecić usługi Kancelarii Prawnej Libero!

Kancelarialibero.pl Najlepsza kancelaria prawna w Zielonej Górze

Często nazywana najlepszą kancelarią prawną z Zielonej Góry – Libero to firma prowadzona przez Kamila Perlika we współpracy z Panią adwokat Klaudią Runge.

Kancelaria świadczy pomoc prawną głównie w przypadku upadłości konsumenckiej dla osób bez działalności gospodarczej ale i przedsiębiorców czy spółek. Wybierając Libero oddajemy się pod kompleksową opiekę już od pierwszego spotkania, zaczynając od napisania wniosku o upadłość a kończąc na oddłużaniu.

kancelaria prawna zielona góra

W skład kancelarii Libero wchodzi cała grupa specjalistów takich jak, adwokaci, prawnicy czy osoby ze świata finansów zapewniający wsparcie w każdym z etapów prowadzonego postępowania.

Na czym polega upadłość konsumencka?

Jest to częściowe lub całkowite umorzenie zobowiązań, które ciążą na osobie fizycznej nieprowadzącej działalności.

Źródło: Wikipedia

Dobra kancelaria nie powinna mieć problemów w oddłużaniu takich osób. Tak też jest w przypadku Kancelarii Libero. Specjalizuje się ona w sprawach z zakresu prawa upadłościowego.

Jaka powinna być dobra kancelaria prawna?

Jest kilka cech, które musi spełniać dobra kancelaria prawna. Przede wszystkim musi być wiarygodna i cechować się pełnym profesjonalizmem.

Ważne są relacje zarówno pomiędzy pracującymi w kancelarii adwokatami jak i relacje z klientem. Podstawą przy nawiązywaniu współpracy jest wzajemny szacunek, wyrozumiałość i cierpliwość by klient nie czuł się zdołowany natłokiem skomplikowanych przepisów.

Trzeba również pamiętać, o kulturze osobistej ponieważ jest to pierwsza rzecz na którą zwracają uwagę klienci. Mimo licznych dyplomów czy certyfikatów nic tak nie działa na klienta jak indywidualne traktowanie.

kamil perlik kancelaria prawna libero

Dobra kancelaria prawna powinna pracować dla nas w taki sposób byśmy byli z tego zadowoleni. Jak wiadomo zadowolony klient to wracający klient, nie ma nic lepszego niż pozytywne opinie wśród znajomych, na forach internetowych czy w mediach społecznościowych.

Cena konsultacji prawnych

Wiele osób uważa, że wysoka cena jest gwarancja jakości. To nie prawda. W praktyce okazuje się, że to właśnie niszowe kancelarie prawne jak Libero podchodzą do klienta najlepiej.

Nie mają one aż tylu osób, które muszą obsługiwać i mogą się skupić indywidualnie pomagając im na każdym kroku postępowania. Ile powinien kosztować dobry prawnik? Ceny głównie zależą od ilości spotkań, trudności sprawy czy lokalizacji kancelarii.

Zwykle ceny wahają się od 100 do 1000 zł za godzinną konsultację. Czasami dobre kancelarie prawne z Zielonej Góry decydują się na stałą miesięczną kwotę w przypadku obsługi firm.

Jest to dla nich zdecydowanie najlepsze rozwiązanie ponieważ ilość spraw prawnych do załatwienia w firmie jest zawsze duża a prawnikom dostarcza ciekawych zajęć.

Kancelaria Prawna LIBERO Sp. z o.o.

Kancelaria Libero opinie

Jakie są opinie o Kancelarii Libero? Czy warto im zaufać? Przeczytajcie prawdziwe opinie zaimportowane ze strony na Facebooku.

Polecam Kancelarię Prawną Libero. Jest godna zaufania i wiedzą co robią!

Pan Kamil pomógł mi w przeprowadzaniu upadłości konsumenckiej za co jestem mu bardzo wdzięczna i z czystym sumieniem mogę go polecić innym osobom w potrzebie.

Zna się na tematyce związanej z upadłością konsumencką jak mało kto, a na dodatek ma aktualną wiedzę z zakresu obecnie obowiązującego prawa.

Konkretny fachowiec, który lubi pomagać ludziom w potrzebie. Polecam 🙂

Obsługa klienta

kancelaria libero logo
★★★★★

OcenaKontaktu

Średni czas odpowiedzi:
30 minut
Kulturalna obsługa
Tak
Kompetentna obsługa
Tak
Wyczerpujące odpowiedzi
Tak

FormyKontaktu

Zakładka „kontakt”
Tak
Czat na stronie
Nie
Kontakt mailowy
Tak
Kontakt telefoniczny
Tak

Częste pytania

W czym specjalizuje się kancelaria?

Oferta kancelarii Libero to przede wszystkim upadłość konsumencka i gospodarcza. Mimo tego kancelaria specjalizuje się też prawie medycznym, prawie handlowym i odszkodowaniach.

Jaki jest koszt konsultacji?

 Cena usługi jest zależna od przedmiotu sprawy i stopnia jej zawiłości.

Jest to kompleksowa pomoc prawna w zakresie upadłości konsumentów i przedsiębiorców oraz postępowania restrukturyzacyjnego.

Kto jest założycielem kancelarii?

Kamil Perlik – Przedsiębiorca, założyciel i Prezes Zarząd Kancelarii Prawnej LIBERO z siedzibą w Zielonej Górze. Jest specjalistą w temacie upadłości konsumenckiej osób nieprowadzących działalności gospodarczej, jak również upadłości przedsiębiorców.

Gdzie znajduje się kancelaria?

Kancelaria Libero znajduje się pod adresem: Jedności 3/2, 65-018 w Zielonej Górze.

Podsumowanie recenzji

Możemy z pełnym przekonaniem potwierdzić, że kancelaria prawna Libero to zespół profesjonalistów, który oferuje doskonałą pomoc w zakresie prawa handlowego i medycznego oraz upadłości finansowej.

Przystępne ceny konsultacji prawnych i wysoka kultura osobista adwokatów sprawiają, że można im powierzyć nawet najtrudniejszą sprawę. Potwierdzają to liczne pozytywne recenzje na Facebooku i opinie w internecie.

Z czystym sumieniem stwierdzamy że jest to najlepsza kancelaria prawna w Zielonej Górze!

Oceń stronęKancelarialibero.pl

Libero – Dobra kancelaria prawna Zielona Góra
Ocena 5 z: 6