Opinie o Wypromowani.pl

Wypromowani.pl to nowoczesna agencja marketingowa z Londynu, która oferuje usługi promocyjne na Instagramie, Facebooku, Google, YouTube i TikTok dla osób prywatnych i firm. Zastanawiasz się nad zakupem ich usług? Koniecznie sprawdź, jakie są opinie o Wypromowani.pl i co na temat serwisu myślą klienci. W recenzji Trustify przedstawiamy naszą opinię odnośnie złożonego zamówienia i komentarze innych klientów znalezione w sieci.

Nasza ocena:
★★★★★
Wypromowani logo

Zalety:

 • Usługi wysokiej jakości (prawdziwe konta)
 • Gwarancja efektów
 • Błyskawiczna/Stopniowe realizacja
 • Wsparcie klienta + Live chat
 • Szybki support techniczny
 • Rabat 10% z kodem „TANIE-LAJKI
Zarejestrowana firma?
TAK
Rok założenia
2014
Usługi:
Instagram, Facebook, YouTube, TikTok, Google

Wypromowani.pl to dobry wybór

Wypromowani.pl Agencja Marketingowa dla firm i osób prywatnych

Firma Wypromowani założona w 2014 roku w Londynie to agencja marketingowa specjalizująca się w promocji mediów społecznościowych, tworzeniu reklam, a także pozycjonowaniu stron w wyszukiwarce Google. Aby skorzystać z oferty, klient może złożyć zamówienie za pośrednictwem strony internetowej, formularza kontaktowego bądź dedykowanej strony z płatnością. Usługi takie jak like na Instagramie są realizowane natychmiastowo przez automatyczny system na stronie, który wymaga podania jedynie linku do zdjęcia lub postu. Firma opracowała również sposób na nabijanie Instagram Followers, który wymaga podania jedynie nazwy konta bez logowania. Tygodniowo z tej metody korzysta prawie 500 osób z całej polski!

W serwisie Wypromowani można także kupić lajki na fb czy obserwacje TikTok, które ostatnio cieszą się ogromną popularnością. W innych przypadkach za reklamy copywriting czy pozycjonowanie odpowiadają dedykowani pracownicy, a każdy klient ma przydzielonego opiekuna kampanii. To bardzo usprawnia kontakt z firmą. Można się o tym przekonać samemu, wybierając kontakt na żywo przez zakładkę chat. Firma cieszy się pozytywnym uznaniem klientów zarówno na swojej stronie internetowej, w mapach Google oraz w mediach. Publikacje na temat Wypromowani znaleźliśmy na wielu słynnych portalach informacyjnych takich jak takie jak: Zycie.pl , Nowiny.pl i Doba.pl.

Recenzja Trustify o stronie Wypromowani.pl

Serwis Wypromowani odrkyliśmy kiedy testowaliśmy różnych sprzedawców podczas pisania poradnika jak kupić obserwujących na Instagramie. Firma mimo swojego długiego stażu w branży marketingowej (od 2014) dość niedawno dodała ofertę dla osób prywatnych w postaci like i obserwujących, którą przetestowaliśmy. Agencja Wypromowani świadczy również profesjonalne usługi marketingowe (reklama, seo) dla firm jednak nie mieliśmy okazji ich testować, dlatego ta recenzja będzie zawierała tylko informacje o usłudze Instagram Like na podstawie zamówienia #5335.

 

potwierdzenie zamowienia na wypromowani
Zrzut ekranu przedstawia potwierdzenie zakończonej realizacji na 500 Instagram Like ze strony Wypromowani.pl

Zamówienie zostało zrealizowane poprawnie w 18 minut (od otrzymania potwierdzenia na maila o przyjęciu płatności). Do pakietu 500 Instagram Like wykupiliśmy jedynie opcję prawdziwe konta, aby przetestować rzetelność usługi.

kupiliśmy 500 like instagram na wypromowani.pl
Zrzut ekranu przedstawia otrzymane 500 like na Instagramie od Wypromowani. Warto zwrócić uwagę na zdjęcia kont, nazwy, a także na ilość posiadanych followersów. Jak widać są to prawdziwe lajki od realnych użytkowników.

Na powyższym screenie widać efekt, działań serwisu Wypromowani. Mimo że nie są to polskie lajki na Instagramie według nas efekt jest bardzo dobry. Od razu widać, że są to prawdziwe like od realnych osób, o czym świadczy:

 • Prawdziwe zdjęcie profilowe na koncie
 • Realnie brzmiąca nazwa użytkownika
 • Duża ilość zdjęć na profilu
 • Spora liczba osób obserwujących dany profil

Kupowanie lajków na Instagramie przy użyciu Wypromowani, jest więc bezpieczne i nie wzbudzi większych „podejrzeń” wizerunkowych. Z powodzeniem możemy polecić usługi tej firmy każdemu, kto chce odnieść sukces na Instagramie.

Cennik usługna Wypromowani.pl

Ceny usług Wypromowani wypadają na tle innych firm bardzo konkurencyjnie. Małe pakiety takie jak 25 like czy twitter followers pozwalają szybko sprawdzić jakość usługi bez inwestowania ogromnych pieniędzy we właściwą promocję. Na tej płaszczyźnie serwis wypada naprawdę fair w stosunku do klienta. Cena pakietów podanych obok przedstawiona jest dla dwóch najważniejszych usług, które testowaliśmy i nie zawiera żadnych dodatkowych opcji. Warto pamiętać, że koszt może się zmienić w zależności od wybrania prawdziwych kont lub szybkiej realizacji. Płatność jest jednorazowa (nie jest to subskrypcja) a całkowity koszt zawsze podany jest w koszyku przed wybraniem metody płatności.

Dostępne opcje w zamówieniu:

 • Sztuczne konta (w cenie): Realizacja przy użyciu kont tworzonych przez program.
 • Prawdziwe konta (+50%): Realizacja z wykorzystaniem kont prawdziwych osób.
 • Błyskawiczna realizacja (+35%): Priorytetowa realizacja zlecenia przed zamówieniami innych osób nawet w 10 minut.
 • Gwarancja premium (+35%): Przedłużenie okresu gwarancji usługi do 60 dni, które zapewnia darmowe uzupełnienie w przypadku spadków.
 • Stopniowe dodawanie (+30%): Naturalny przyrost prowadzonej kampanii, losowo wybierane przez system.
 • Wyświetlenia profilu (+20%): Oprócz wykpionej usługi, Twój profil zostanie odwiedzony przez osoby wykonujące zlecenie.

Opinie o Wypromowani.pl

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z oferty Wypromowani? Przed zakupem sprawdź opinie klientów i zobacz czy warto podjąć współprace. Zebraliśmy opinie o Wypromowani.pl w jednym miejscu, oceny pochodzą z Google i ich strony internetowej.

Zdecydowanie polecam Agencję Wypromowani za ich profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej promocji. Korzystałem z ich usług przy pozycjonowaniu mojej strony Internetowej i oprócz tego że dowieźli zadeklarowanych efektów to jeszcze dowiedziałem się wielu wartościowych informacji o pozycjonowaniu za darmo. Szczególna pochowała należy się Rafałowi z ekipy Wypromowani, który zajmował się moim projektem. Zdecydowanie 5/5 ode mnie!

Wypromowani.pl to firma, z którą współpracowałem przy promocji mojej wizytówki Google. Nie mam zastrzeżeń co do kontaktu ani szybkości realizacji. Pan Rafał dokładnie poinformował mnie jak będzie wyglądał proces dodawania opinii i zaproponował moderacje istniejących ocen. Co prawda mogłoby być trochę taniej, ale doceniam za starania i ilość poświęconego czasu na moją sprawę.

Kupiłam u nich tak głośno reklamowane szybkie lajki na Instagramie, które wcale nie okazały się takie szybkie. Na realizację zamówienia czekałam prawie 3 godziny, a przecież miało być natychmiast. Następnym razem nie będę dopłacała za przyspieszoną realizację. Co do jakości nie mam zastrzeżeń, prawdziwe polskie like Instagram z dobrych rzetelnych kont.

Korzystałem z pomocy firmy Wypromowani przy tworzeniu tekstów na moją stronę internetową. Pani Dorota przygotowała dla mnie teksty na bloga oraz opisy sprzedażowe, które pomogły mi zająć wysokie pozycje w Google. Ceny dość konkurencyjne trochę poniżej rynkowych. Na pewno jeszcze będziemy współpracowali przy rozwijaniu mojej strony internetowej.

Jeżeli sprawdziłeś już pozytywne i negatywne opinie o Wypromowani.pl pora na zapoznanie się z regulaminem strony i polityką prywatności. Przeczytanie tych zasad pozwoli Ci lepiej poznać firmę i rozwieje wątpliwości w przypadku reklamacji czy sporu. Wypromowani to legalna firma, więc w ich regulaminie znajdziesz podstawowe dane kontaktowe, dane firmy, a także procedurę reklamacyjną.

Nasza ocena:
★★★★★
Wypromowani logo

OcenaKontaktu

Średni czas odpowiedzi:
5 minut
Kulturalna obsługa
Tak
Kompetentna obsługa
Tak
Wyczerpujące odpowiedzi
Tak

FormyKontaktu

Zakładka „kontakt”
Tak
Czat na stronie
Tak
Kontakt mailowy
Tak
Kontakt telefoniczny
Tak

Częste pytania

Czy kupowanie na Wypromowani.pl jest bezpieczne?

Na podstawie naszych doświadczeń i opinii innych klientów o Wypromowani, możemy stwierdzić, że kupowanie na Wypromowani.pl jest bezpieczne. Strona zabezpieczona jest szyfrowaniem SSL po stronie przeglądarki, a za ochronę przed atakami hackerów odpowiada system Cloudflare. Serwis jest na bieżąco aktualizowany przez techników, o czym świadczą liczne poprawki i aktualna wersja oprogramowania na serwerze. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa płatności odbywają się z wykorzystaniem płatności Cashbil (szybkie płatności przelewem) i Fondy (płatności kartą). Bezpieczeństwo strony potwierdza również narzędzie do badania przejrzystości strony od Google.

Czy Wypromowani.pl wystawia faktury?

Tak firma Wypromowani prowadzi legalną działalność na terenie Wielkiej Brytanii i jest zobowiązana do wystawiania faktur. Klienci chcący uzyskać fakturę muszą podczas składania zamówienia podać dane firmy takie jak NIP lub VAT EU. Faktura zostanie automatycznie dołączona do potwierdzenia zamówienia, a serwis prześle ją na maila. Dla zarejestrowanych użytkowników faktury za zamówienia dostępne są również w zakładce moje konto na stronie.

Ile trwa realizacja usług na Wypromowani.pl?

Jak informuje serwis, szacunkowy czas realizacji zamówienia dla zwykłych transakcji trwa od kilku minut do nawet 72 godzin. W zależności od wybranych opcji takich jak błyskawiczna realizacja bądź stopniowe dodawanie, czas realizacji można skrócić lub wydłużyć. W naszym przypadku zamówienie testowe było realizowane 18 minut i dotyczyło 250 obserwujących na Instagramie. Dla zamówienia nie wykupiliśmy opcji błyskawicznej realizacji. Warto zaznaczyć, że serwis działa na automatycznym oprogramowaniu, co gwarantuje krótki czas realizacji o każdej porze.

Jakie są metody płatności na Wypromowani.pl?

Strona Wypromowani.pl oferuje szereg wygodnych i bezpiecznych metod płatności.

 • Szybkie płatności przelewem
 • Płatność kartą kredytową/debetową
 • BLIK
 • Przelew na poczcie
 • Klasyczny przelew na konto (GBP/PLN/EUR)

Do kogo skierowana jest oferta serwisu?

Agencja Marketingowa Wypromowani świadczy usługi promocyjne zarówno dla osób prywatnych jak i firm z całego świata. Oferta dla osób prywatnych, lajki i followersy są również dostępne dla firm, wystarczy podczas składania zamówienia poprosić o fakturę. Wtedy promocję będzie można rozliczyć jako koszt uzyskania przychodu. Firma Wypromowani.pl świadczy również inne niestandardowe usługi przez zakładkę (oferta indywidualna). Wystarczy zapytać o rozwiązania dla swojej firmy, a Wypromowani przygotuje rozwiązania specjalnie dla nas. Głosy w konkursach, marketing szeptany, a nawet łapki w dół w tym specjalizuje się firma z UK.

Czy do firmy można zadzwonić?

Firma podaje na stronie swój telefon kontaktowy. Warto zaznaczyć, że jest to numer +44, czyli z Wielkiej Brytanii co może powodować wysokie opłaty w przypadku dzwonienia z Polski. Jeżeli chcesz zadzwonić do Wypromowani, odwiedź zakładkę kontakt.

Podsumowanie recenzji

Z całą pewnością serwis Wypromowani to ciekawa alternatywa dla drogich reklam na Facebooku czy Instagramie. Serwis umożliwia tanią promocję nawet dla osób, które nie mają pojęcia o algorytmach lub dopiero zaczynają prowadzenie swojej marki. Pozytywne opinie i liczne publikacje w prasie wskazują, że jest to firma godna zaufania i z pewnością dostarczy oczekiwanych efektów. Na podstawie naszego zamówienia, kontaktu z supportem oraz wspomnianych wcześniej rekomendacji możemy uznać Wypromowani.pl za uznaną firmę godną polecenia.

Ocen stronę Wypromowani.pl

4.7/5 - (502 opinie)