Opinie o AVISTAFF

5/5 - (5 opinie)
AviStaff to profesjonalna agencja pracy, która specjalizuje się w dostarczaniu wykwalifikowanej kadry dla branż gastronomicznej, magazynowej oraz sprzątającej. Firma gwarantuje elastyczność zarządzania personelem i szybkie dostarczenie pracowników, kiedy są najbardziej potrzebni. Skontaktuj się, aby przekonać się, jak AviStaff może wspomóc Twój biznes.
AviStaff Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
NIP: 9512546563
Ogrodowa, 00-873 Warszawa, Polska
+48 698748604
Napisz opinię

Opinie o AVISTAFF

Przeczytaj opinie klientów o AVISTAFF. Jesteś klientem sklepu? Podziel się doświadczeniami na forum!

Awatar dla Darek
Darek
Ocena 5,0 z 5
25 kwietnia 2024

Korzystaliśmy z usług wielu agencji pracy, ale żadna nie dorównuje AviStaff pod względem poufności i profesjonalizmu. Cenię ich za dyskrecję i zaangażowanie w budowanie trwałych, partnerskich relacji. To partner, na którym można polegać w każdej sytuacji.

Awatar dla Szymon K.
Szymon K.
Ocena 5,0 z 5
23 kwietnia 2024

AviStaff pomógł nam zoptymalizować koszty zatrudnienia bez utraty jakości pracy. Dzięki ich dobrze dobranym kandydatom, nasza firma osiąga lepsze wyniki niż kiedykolwiek. To prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

Awatar dla Karolina
Karolina
Ocena 5,0 z 5
16 kwietnia 2024

Polecam AviStaff każdemu, kto ceni sobie szybkość i jakość w rekrutacji. Ich zespół zawsze znajduje dla nas odpowiednich ludzi w rekordowym czasie, co jest nieocenione w naszej dynamicznie zmieniającej się branży.

Awatar dla Oliwier Janik
Oliwier Janik
Zweryfikowano
Ocena 5,0 z 5
9 kwietnia 2024

Współpraca z AviStaff to czysta przyjemność. Zawsze mogę liczyć na ich wsparcie i elastyczność w zarządzaniu moim personelem magazynowym. Ich pracownicy są dobrze przygotowani i gotowi do pracy od pierwszego dnia.

Awatar dla Michał
Michał
Ocena 5,0 z 5
2 kwietnia 2024

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu AviStaff! Szybko dostarczyli wykwalifikowaną kadrę do mojej restauracji, co znacznie poprawiło jakość obsługi. Zdecydowanie polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje niezawodnych i kompetentnych pracowników.

Zrecenzuj AVISTAFF