Opinie o DD PROJEKT

5/5 - (4 opinie)
DD Projekt specjalizuje się w kompleksowym wykończeniu wnętrz oraz realizacji indywidualnych projektów mieszkaniowych i komercyjnych. Jej portfolio obejmuje eleganckie apartamenty i luksusowe domy w Krakowie, jak również nowoczesne biura w centrum biznesowym HubPoint. Klientom oferuje profesjonalizm i innowacyjne rozwiązania na każdym etapie – od projektu do realizacji.
Firma remontowo budowlana DD Projekt | od Projektu do Realizacji I Pod Klucz
NIP: 6793215200
Krakusa 11, 30-535 Kraków, Polska
+ 48501564565
Napisz opinię

Opinie o DD PROJEKT

Przeczytaj opinie klientów o DD PROJEKT. Jesteś klientem sklepu? Podziel się doświadczeniami na forum!

Awatar dla Sebastian
Sebastian
Ocena 5,0 z 5
23 kwietnia 2024

Nie mogę wystarczająco podziękować tej firmie za ich pracę nad naszym domkiem na Gubałówce. Widok na Tatry każdego ranka przypomina mi, jak trafiony był wybór tej firmy. Wykończenie jest bez zarzutu, a cały projekt został zrealizowany z największą starannością.

Awatar dla PolTransPL
PolTransPL
Zweryfikowano
Ocena 5,0 z 5
18 kwietnia 2024

Zarówno proces projektowy, jak i realizacja przebiegły bez żadnych problemów. Zespół wykazał się nie tylko technicznym profesjonalizmem, ale też świetnym zrozumieniem naszych osobistych preferencji. Dzięki nim nasze mieszkanie na Kazimierzu stało się prawdziwym dziełem sztuki.

Awatar dla Darek
Darek
Ocena 5,0 z 5
12 kwietnia 2024

Firma przekroczyła moje oczekiwania, realizując kompleksowe wykończenie mieszkania w centrum Krakowa. Ich uwaga na detale i estetyczne wyczucie sprawiły, że każdy element wnętrza współgra idealnie. To prawdziwi profesjonaliści w każdym calu!

Awatar dla Agnieszka K
Agnieszka K
Ocena 5,0 z 5
7 kwietnia 2024

Z pełnym przekonaniem polecam tę firmę każdemu, kto szuka nie tylko wykonawcy, ale prawdziwego partnera w projektowaniu wnętrz. Ich podejście do indywidualnych potrzeb klienta i umiejętność adaptacji są bezkonkurencyjne. Nasz nowy dom na przedmieściach Krakowa jest dokładnie taki, jak sobie wymarzyliśmy.

Awatar dla Michalina
Michalina
Ocena 5,0 z 5
2 kwietnia 2024

Niesamowite doświadczenie z firmą od początku do końca! Ich zespół przeprowadził metamorfozę naszego apartamentu w Krakowie, wprowadzając nowoczesne i eleganckie rozwiązania, które przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Profesjonalizm i dbałość o detale są naprawdę imponujące.

Zrecenzuj DD PROJEKT