Opinie o DG-CARS

5/5 - (5 opinie)
DG-CARS to ceniony dealer samochodów używanych, specjalizujący się w importowanych z Niemiec pojazdach. Firma oferuje klientom 12-miesięczną gwarancję na każdy zakup. Ich podejście oparte jest na profesjonalizmie i dbałości o każdy szczegół, co przekłada się na zadowolenie klientów. Bogate doświadczenie i starannie wyselekcjonowana oferta sprawiają, że DG-CARS jest zaufanym partnerem w świecie samochodów używanych.
DG-CARS DAMIAN GRZYWA
NIP: 6152051644
Jędrzychowice 36a, Zgorzelec, Poland
+48 791 232 250
Napisz opinię

Opinie o DG-CARS

Przeczytaj opinie klientów o DG-CARS. Jesteś klientem sklepu? Podziel się doświadczeniami na forum!

Awatar dla Krzysiu
Krzysiu
Ocena 5,0 z 5
25 kwietnia 2024

„DG-CARS to po prostu pewność jakości i profesjonalizmu. Jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu i na pewno wrócę do tej firmy przy kolejnej wymianie auta.”

Awatar dla Sebastian
Sebastian
Ocena 5,0 z 5
23 kwietnia 2024

„Zakup auta w DG-CARS okazał się strzałem w dziesiątkę! Profesjonalizm, uczciwość i szeroki wybór pojazdów sprawiły, że polecam tę firmę każdemu.”

Awatar dla Marcin
Marcin
Ocena 5,0 z 5
16 kwietnia 2024

„Polecam DG-CARS każdemu, kto szuka niezawodnego auta w atrakcyjnej cenie. Ich oferta jest bogata, a obsługa klienta na najwyższym poziomie.”

Awatar dla Karol z Wrocławia
Karol z Wrocławia
Zweryfikowano
Ocena 5,0 z 5
9 kwietnia 2024

„Jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia z DG-CARS. Ich doradztwo było rzetelne, a gwarancja na zakupiony samochód daje mi spokój ducha na długie miesiące.”

Awatar dla Mariusz
Mariusz
Ocena 5,0 z 5
2 kwietnia 2024

„DG-CARS to najlepsze miejsce na rynku samochodów używanych! Profesjonalna obsługa i wysoka jakość pojazdów sprawiły, że zakup auta stał się dla mnie czystą przyjemnością.”

Zrecenzuj DG-CARS