Opinie o Enkelt – szkoła języka szwedzkiego

5/5 - (5 opinie)
Firma oferuje kompleksowe kursy języka szwedzkiego, od poziomu A0 do B2, zarówno grupowe, jak i indywidualne, dostosowane do potrzeb klientów. Specjalizują się w tłumaczeniach dokumentów, stron internetowych, instrukcji obsługi i pism prawniczych. Dodatkowo oferują materiały do nauki szwedzkiego: kursy online, e-booki oraz zeszyty ćwiczeń. Idealne dla osób przygotowujących się do wyjazdu do Szwecji.
ENKELT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 7831848794
Napisz opinię

Opinie o Enkelt – szkoła języka szwedzkiego

Przeczytaj opinie klientów o Enkelt – szkoła języka szwedzkiego. Jesteś klientem sklepu? Podziel się doświadczeniami na forum!

Awatar dla Weronika
Weronika
Ocena 5,0 z 5
20 maja 2024

jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Przetłumaczone dokumenty były gotowe szybko i bezbłędnie. Dzięki nim zaoszczędziłam mnóstwo czasu i stresu. Zdecydowanie polecam

Awatar dla Marek UK
Marek UK
Zweryfikowano
Ocena 5,0 z 5
14 maja 2024

Dzięki indywidualnemu podejściu nauczycieli szybko opanowałam podstawy języka, co pozwoliło mi bez stresu przeprowadzić się do Szwecji. Materiały do nauki są świetnie przygotowane i bardzo pomocne.

Awatar dla Damian
Damian
Ocena 5,0 z 5
8 maja 2024

Indywidualny kurs ukierunkowany na przygotowanie do wyjazdu do Szwecji był dokładnie tym, czego potrzebowałam. Program był dostosowany do moich potrzeb, a intensywne zajęcia pomogły mi szybko opanować niezbędne umiejętności językowe.

Awatar dla Michał K
Michał K
Ocena 5,0 z 5
7 maja 2024

Zdecydowałem się na grupowy kurs języka szwedzkiego od poziomu A0 do B2 i jestem bardzo zadowolony. Atmosfera na zajęciach była fantastyczna, a prowadzący pełni pasji i wiedzy. Polecam każdemu, kto chce nauczyć się szwedzkiego w przyjaznym środowisku.

Awatar dla Polecam Wojtek
Polecam Wojtek
Ocena 5,0 z 5
1 maja 2024

Materiały są jasno i przystępnie napisane, a różnorodne ćwiczenia pomagają utrwalić wiedzę. Dzięki nim nauka szwedzkiego stała się przyjemnością

Zrecenzuj Enkelt – szkoła języka szwedzkiego