Opinie o Instytut Podologiczny Rzeszów

5/5 - (5 opinie)
Instytut Podologiczny w Rzeszowie, założony przez Piotra Bielawskiego w 2012 roku, jest cenioną placówką specjalizującą się w zdrowiu stóp. Po ukończeniu edukacji w Centrum Podologicznym na Zdrowiu, Bielawski założył instytut, który zdobył wyróżnienie w Podkarpackiej Nagrodzie Gospodarczej za innowacyjne usługi. Instytut współpracuje z Uniwersytetem Trzeciego Wieku, Stowarzyszeniem Amazonek i Diabetyków, oraz sportowcami.
PODOTRADE S.C. PIOTR BIELAWSKI, ILONA VOLLMER
NIP: 8133692596
792332192
https://instytutpodologiczny.pl/
Napisz opinię

Opinie o Instytut Podologiczny Rzeszów

Przeczytaj opinie klientów o Instytut Podologiczny Rzeszów. Jesteś klientem sklepu? Podziel się doświadczeniami na forum!

Awatar dla Ewa Nowickiewicz
Ewa Nowickiewicz
Ocena 5,0 z 5
23 maja 2024

Długo szukałam miejsca, które pomoże mi w walce z dolegliwościami stóp, aż trafiłam na Instytut Podologiczny w Rzeszowie. Piotr Bielawski i jego zespół to prawdziwi profesjonaliści. Dzięki nim mogę cieszyć się zdrowymi stopami każdego dnia.

Awatar dla Ania Reszów
Ania Reszów
Zweryfikowano
Ocena 5,0 z 5
8 maja 2024

Jestem bardzo zadowolona z usług Instytutu Podologicznego w Rzeszowie. Dzięki profesjonalnej opiece i nowoczesnym metodom leczenia moje problemy ze stopami zostały rozwiązane. To miejsce, które naprawdę dba o zdrowie swoich pacjentów.

Awatar dla Anna
Anna
Zweryfikowano
Ocena 5,0 z 5
6 maja 2024

Instytut Podologiczny w Rzeszowie to miejsce, gdzie zdrowie stóp traktuje się z najwyższą troską. Profesjonalizm Piotra Bielawskiego i jego zespołu sprawił, że moje problemy z wrastającymi paznokciami zostały szybko rozwiązane. Gorąco polecam

Awatar dla Janusz
Janusz
Ocena 5,0 z 5
4 maja 2024

Jestem pod wrażeniem wiedzy i zaangażowania pracowników Instytutu Podologicznego. Dzięki ich innowacyjnym metodom, moje stopy są w świetnej kondycji. Szczególnie doceniam indywidualne podejście do pacjenta

Awatar dla Marek
Marek
Ocena 5,0 z 5
1 maja 2024

Instytut Podologiczny to wyjątkowe miejsce. Uczestniczyłem w wielu akcjach promujących zdrowie stóp organizowanych przez Piotra Bielawskiego. Wiedza i pasja, które tam spotkałem, są godne najwyższego uznania. Polecam każdemu!

Zrecenzuj Instytut Podologiczny Rzeszów