Opinie o Józef Marek – Przewóz Osób Alternatywa Taxi Szczyrk

5/5 - (4 opinie)
Odkryj Minibusik - Twojego zaufanego partnera w przewozach taxi w Szczyrku. Zapewniamy bezpieczne, komfortowe i elastyczne rozwiązania transportowe dla każdego. Ciesz się punktualnością, profesjonalizmem i konkurencyjnymi cenami. Rezerwuj już dziś!
JÓZEF MAREK- PRZEWÓZ OSÓB ALTERNATYWA TAXI SZCZYRK
NIP: 9372412057
Jodłowa 18, 43-370 Szczyrk, Polska
607037214
Napisz opinię

Opinie o Józef Marek – Przewóz Osób Alternatywa Taxi Szczyrk

Przeczytaj opinie klientów o Józef Marek – Przewóz Osób Alternatywa Taxi Szczyrk. Jesteś klientem sklepu? Podziel się doświadczeniami na forum!

Awatar dla Anna
Anna
Ocena 5,0 z 5
29 lutego 2024

Pełen profesjonalizm i absolutnie topowy poziom świadczonych usług. Pan który transportował mnie z lotniska do hotelu stawił się punktualnie i szybko odnalazłam go po tabliczce z moim imieniem. Mini busik, którym podróżowałam do Sczyrku to czysty i naprawdę nowoczesny samochód firmy Volksvagen, który daje ogromy komfort w podróży. Ponadto Pan kierowca opowiedział mi wiele ciekawostek o miejscowości i zaproponował miejsca godne uwagi, czego absolutnie nie musiał robić, czułam się jakbym jechała z przewodnikiem! Jeżeli ktoś szuka bezpiecznego i sprawdzonego środku transportu z dowolnego lotniska do sczyrku to chyba nie ma lepszej opcji niż Minibusik.

Zrecenzuj Józef Marek – Przewóz Osób Alternatywa Taxi Szczyrk