Opinie o MDS Private Hire Car Service

4.8/5 - (5 opinie)
Firma oferuje transfery lotniskowe i taksówki na terenie Tunbridge Wells oraz do innych miast i lotnisk. Realizują kursy 24 godziny na dobę, zapewniając różnorodność pojazdów dostosowanych do potrzeb klientów. Profesjonalizm, niezawodność i komfort to ich znaki rozpoznawcze. Wybierz ich usługi, by cieszyć się wygodnym transportem.
+44 (0)7540 843807
Napisz opinię

Opinie o MDS Private Hire Car Service

Przeczytaj opinie klientów o MDS Private Hire Car Service. Jesteś klientem sklepu? Podziel się doświadczeniami na forum!

Awatar dla Matt
Matt
Ocena 5,0 z 5
23 maja 2024

Używam ich usług regularnie i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze punktualni, z dużą flotą pojazdów dostępnych 24/7. Profesjonalna obsługa i doskonały komfort jazdy. Gorąco polecam

Awatar dla Wojtek uk
Wojtek uk
Zweryfikowano
Ocena 5,0 z 5
8 maja 2024

Firma zdecydowanie godna polecenia. Przewozy zawsze odbywają się zgodnie z planem, kierowcy są bardzo mili i pomocni. Dzięki nim podróże na lotnisko są przyjemnością, a nie stresem.

Awatar dla Karolina z Leeds
Karolina z Leeds
Zweryfikowano
Ocena 5,0 z 5
6 maja 2024

Świetna firma! Zamówiłem taksówkę na ostatnią chwilę i mimo to, przyjechali bardzo szybko. Kierowca był uprzejmy, a samochód czysty i wygodny. Polecam wszystkim!

Awatar dla Wiktoria i Adam
Wiktoria i Adam
Ocena 5,0 z 5
4 maja 2024

Niezawodność i komfort na najwyższym poziomie. Transfer z lotniska przebiegł bezproblemowo, a kierowca był bardzo pomocny. Idealne rozwiązanie dla podróżujących służbowo i prywatnie.

Awatar dla Polecam Wojtek
Polecam Wojtek
Ocena 5,0 z 5
1 maja 2024

Materiały są jasno i przystępnie napisane, a różnorodne ćwiczenia pomagają utrwalić wiedzę. Dzięki nim nauka szwedzkiego stała się przyjemnością

Zrecenzuj MDS Private Hire Car Service