Opinie o Studio Kosmetyczne Anna Darasz

4.8/5 - (25 opinie)
Studio Kosmetyczne Anna Darsz oferuje kompleksowe usługi kosmetyczne, z indywidualnym podejściem do każdej klientki. Prowadzone przez mgr fizjoterapii i technika usług kosmetycznych z 10-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w wysokiej jakości zabiegach kosmetycznych, opartych na renomowanych produktach i urządzeniach. Oferuje między innymi makijaż permanentny, z certyfikacją linergistki. Firma zapewnia [perfekcjonistyczne podejście do pracy gwarantuje satysfakcję i zadowolenie klientek.
STUDIO KOSMETYCZNE I MASAŻU ANNA DARASZ
NIP: 6112361479
Kiepury 32 58-506 Jelenia Góra
+48 796 811 125
Napisz opinię

Opinie o Studio Kosmetyczne Anna Darasz

Przeczytaj opinie klientów o Studio Kosmetyczne Anna Darasz. Jesteś klientem sklepu? Podziel się doświadczeniami na forum!

Awatar dla Katarzyna
Katarzyna
Zweryfikowano
Ocena 5,0 z 5
19 stycznia 2024

Salon nie tylko skupia się na jakości usług, ale także na doświadczeniu klienta. Klienci czują się traktowani jak goście, a nie tylko jako płatnicy. Jest to miejsce, gdzie dbałość o szczegóły i indywidualne podejście do klienta jest na pierwszym miejscu.

Awatar dla Weronika
Weronika
Ocena 5,0 z 5
17 stycznia 2024

Jest to miejsce, do którego klienci wracają i które chętnie polecają innym. Wielokrotnie pojawiają się stwierdzenia o rekomendowaniu salonu znajomym, co świadczy o zaufaniu i satysfakcji z oferowanych usług.

Awatar dla Magdalena
Magdalena
Ocena 5,0 z 5
11 stycznia 2024

Zabiegi kosmetyczne wykonywane w salonie są bezbolesne. Klienci opisują je jako profesjonalne, co świadczy o wysokim standardzie usług. Zabiegi takie jak makijaż permanentny brwi i ust są szczególnie polecane przez klientów.

Awatar dla Joanna
Joanna
Ocena 5,0 z 5
10 stycznia 2024

Podczas wizyt w Jeleniej Górze czułam się komfortowo, wszystkie wątpliwości zostały wyjaśnione w zrozumiały sposób. Za każdym razem zabieg był wykonywany przez Panią Anię profesjonalnie i bezboleśnie. Polecam!

Awatar dla Iza
Iza
Ocena 5,0 z 5
6 stycznia 2024

Ogromny profesjonalizm i zaangażowanie w Jeleniej Górze. Wielka kultura osobista. Piękne rzęski i brwi, więc szczerzę mogę polecić! Makijaż ślubny najpiękniejszy jaki mogłam sobie wymarzyć. Zdecydowanie będę polecać koleżanką 🙂

Awatar dla Paulina
Paulina
Ocena 5,0 z 5
3 stycznia 2024

Salon kosmetyczny w Jeleniej Górze na wysokim poziomie. Do każdej klientki podchodzą indywidualnie i proponują konkretne rozwiązania. Poszłam do nich z polecenia koleżanki i jestem bardzo zadowolona.

Awatar dla Klaudia
Klaudia
Zweryfikowano
Ocena 5,0 z 5
2 stycznia 2024

Pani Ania jest wyjątkowo cenionym specjalistą w salonie. Jej umiejętności i podejście do klienta są często wyróżniane. Wydaje się być osoba nie tylko kompetentną, ale także troskliwą i zaangażowaną w swoją pracę.

Awatar dla Wiktoria
Wiktoria
Ocena 5,0 z 5
31 grudnia 2023

Podczas wizyt w Jeleniej Górze czułam się komfortowo, wszystkie wątpliwości zostały wyjaśnione w zrozumiały sposób. Za każdym razem zabieg był wykonywany przez Panią Anię profesjonalnie i bezboleśnie. Polecam makijaż permanentny ust, brwi. Wyszedł cudownie.

Awatar dla Sylwia
Sylwia
Zweryfikowano
Ocena 5,0 z 5
28 grudnia 2023

Chciałabym podzielić się moim entuzjazmem dla tego salonu kosmetycznego w Jeleniej Górze. Od momentu, gdy przekroczyłam próg, poczułam się jak gość, a nie tylko klientka. Pani Ania, jest niezwykle profesjonalna i zaangażowana w swoją pracę. Zawsze słuchają uważnie moich potrzeb i preferencji, oferując konkretne rozwiązania dostosowane do moich indywidualnych oczekiwań. Ich umiejętności w zakresie pielęgnacji brwi i rzęs są po prostu niesamowite – od kształtu po kolor, zawsze wychodzę z salonu w Jeleniej Górze czując się pięknie i pewnie siebie. Jakość usług i dbałość o szczegóły jest na naprawdę wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam to studio kosmetyczne każdej kobiecie, która szuka doskonałości i profesjonalizmu w pielęgnacji.

Awatar dla Patrycja
Patrycja
Ocena 5,0 z 5
18 grudnia 2023

Salon w Jeleniej Górze jest wysoko oceniany. Wielu klientów opisuje swoje doświadczenia jako komfortowe, z wątpliwościami wyjaśnionymi w sposób zrozumiały. Jest to miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z indywidualnym podejściem do klienta.

Zrecenzuj Studio Kosmetyczne Anna Darasz