Opinie o Ultramed – Gabinet USG

5/5 - (3 opinie)
Ultramed w Białymstoku specjalizuje się w szerokim zakresie badań USG dla dorosłych i dzieci, oferując w tym obszarze USG przeciemiączkowe realizowane przez doświadczonych radiologów dziecięcych. Gabinet zapewnia łatwo dostępne, bezpieczne, niebolesne i nieinwazyjne diagnostyki ultrasonograficzne z wynikami dostarczanymi pacjentom bezpośrednio po badaniu. Działając zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym RODO, Ultramed dba o bezpieczeństwo danych osobowych swoich pacjentów. Oferuje elastyczne godziny otwarcia od poniedziałku do soboty, umożliwiając dostęp do usług w dogodnych dla pacjentów terminach.
Ultramed - Gabinet USG
Generała Józefa Bema 2 lok.nr 29, 43, 45, 112, 15-369 Białystok
48 795 795 014
Napisz opinię

Opinie o Ultramed – Gabinet USG

Przeczytaj opinie klientów o Ultramed – Gabinet USG. Jesteś klientem sklepu? Podziel się doświadczeniami na forum!

Awatar dla Grzegorz P
Grzegorz P
Zweryfikowano
Ocena 5,0 z 5
22 kwietnia 2024

Moje doświadczenie z Ultramed było wyjątkowo pozytywne. Wizyta została zorganizowana sprawnie, a obsługa była bardzo uprzejma i pomocna. Badanie USG piersi przeprowadzone zostało z dużą starannością, a lekarz poświęcił mi więcej czasu niż oczekiwałam, aby upewnić się, że wszystkie moje pytania zostały odpowiedziane. To rzadkość znaleźć tak wysoki poziom opieki i zaangażowania. Zdecydowanie polecam!

Awatar dla Maciekkk1
Maciekkk1
Ocena 5,0 z 5
21 kwietnia 2024

Wybrałem Ultramed na wykonanie USG Doppler ze względu na szeroki zakres dostępnych badań. Jakość świadczonych usług przerosła moje oczekiwania. Szczegółowość diagnozy i dostępność lekarzy do omówienia wyników to coś, co wyróżnia ten gabinet na tle innych. Dodatkowo, przestrzeganie zasad RODO i dbałość o prywatność danych to kolejny aspekt, dla którego warto wybrać Ultramed.

Awatar dla Agnieszka
Agnieszka
Ocena 5,0 z 5
8 kwietnia 2024

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak kompleksowym podejściem do pacjenta jak w Ultramed. Wizyta przebiegła sprawnie, od rejestracji po otrzymanie wyników, wszystko odbyło się zaskakująco szybko i bezproblemowo. Profesjonalizm personelu jest na najwyższym poziomie, a sam gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością będę wracać.

Awatar dla Wiktor
Wiktor
Ocena 5,0 z 5
5 kwietnia 2024

Jako pacjent z kilkuletnim stażem wizyt w różnych placówkach medycznych muszę przyznać, że Ultramed zrobił na mnie ogromne wrażenie. Elastyczność godzinowa to ogromny plus, a jakość wykonanych badań USG i szybkość otrzymania wyników przekroczyła moje oczekiwania. Z czystym sumieniem polecam ten gabinet każdemu, kto ceni sobie fachowość i nowoczesne podejście do diagnostyki.

Awatar dla Karolina
Karolina
Ocena 5,0 z 5
1 kwietnia 2024

Korzystałam z usług Ultramed na badanie USG mojego synka i jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i ciepła, z jakim zostaliśmy przyjęci. Lekarz radiolog dziecięcy był niezwykle cierpliwy i dokładnie wyjaśnił wszystko, co widzimy na ekranie. Dzięki temu czuliśmy się bezpiecznie i komfortowo. Polecam każdemu rodzicowi poszukującemu rzetelnej diagnostyki dla swoich dzieci.

Zrecenzuj Ultramed – Gabinet USG