Opinie o Ząbkiewicz & Przełomski Kancelaria Prawna

5/5 - (5 opinie)
Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną firm i osób fizycznych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym i karnym, zapewniając wsparcie w sprawach spadkowych, rozwodowych, odszkodowawczych i windykacyjnych. Doświadczeni prawnicy wykorzystują alternatywne metody rozwiązywania sporów oraz Collaborative Law.
ZĄBKIEWICZ, PRZEŁOMSKI & PARTNERZY, ADWOKACKA SPÓŁKA PARTNERSKA
NIP: 8442351924
875632223
Napisz opinię

Opinie o Ząbkiewicz & Przełomski Kancelaria Prawna

Przeczytaj opinie klientów o Ząbkiewicz & Przełomski Kancelaria Prawna. Jesteś klientem sklepu? Podziel się doświadczeniami na forum!

Awatar dla Krzysztof
Krzysztof
Ocena 5,0 z 5
29 czerwca 2024

Dobra współpraca, wszystko wyjaśnione od samego początku. Nie naciągają

Awatar dla Michau
Michau
Ocena 5,0 z 5
7 czerwca 2024

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą kancelarią. Prawnicy są nie tylko kompetentni, ale także bardzo zaangażowani w każdą sprawę. Dzięki ich mediacyjnym umiejętnościom udało się rozwiązać spór poza sądem, co zaoszczędziło mi wiele czasu i stresu.

Awatar dla Marek
Marek
Zweryfikowano
Ocena 5,0 z 5
3 czerwca 2024

Kancelaria ta to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu. Pomogli mi w trudnej sprawie odszkodowawczej po wypadku, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie postępowania. Polecam każdemu, kto potrzebuje solidnej pomocy prawnej.

Awatar dla Adam Wojtarek
Adam Wojtarek
Zweryfikowano
Ocena 5,0 z 5
25 maja 2024

Najlepsza kancelaria, z jaką miałem do czynienia. Profesjonalne podejście do klienta, pełna transparentność i skuteczność w działaniu. Sprawy rozwodowe i podział majątku przebiegły sprawnie i bez zbędnych komplikacji.

Awatar dla Marcel
Marcel
Ocena 5,0 z 5
5 maja 2024

Współpraca z tą kancelarią to czysta przyjemność. Profesjonalizm, zaangażowanie i szybka reakcja na każde zapytanie sprawiły, że wszystkie moje sprawy prawne były rozwiązane sprawnie i bezproblemowo. Gorąco polecam

Awatar dla Damian
Damian
Ocena 5,0 z 5
2 maja 2024

Zespół kancelarii wykazał się ogromną wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu mojej skomplikowanej sprawy spadkowej. Dzięki ich wsparciu udało się szybko i skutecznie zakończyć proces. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc

Zrecenzuj Ząbkiewicz & Przełomski Kancelaria Prawna