Opinie w internecie są jednym z ważniejszych czynników mających wpływ  na podjęcie przez konsumenta decyzji o skorzystaniu z danej usługi. Sekretem nie jest, więc fakt, że wiele firm decyduje się na zakup pozytywnych opinii Google. Wiele osób nie wie jednak jak kupić opinie Google dlatego postanowiliśmy że pokażemy Wam gdzie można to zrobić i ile właściwie to kosztuje! Powody, jakimi kierują się przedsiębiorcy, sięgając po taką metodę popularyzowania swoich produktów są bardzo różnorodne. Nie zawsze jednak jest to związane z nieumiejętnym świadczeniem usług. W niektórych przypadkach wręcz przeciwnie, ale do tego jeszcze wrócimy. 

Potrzebujesz pozytywnych opinii w Google Maps?

Wypełnij bezpłatny formularz kontaktowy i zapytaj o ofertę dla Twojej firmy. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Co dają pozytywne opinie w Google Maps

Zastanówmy się więc jaki wpływ na podjęcie przez nas decyzji mają recenzje. Jednym z prostych przykładów podświadomego kreowania potrzeby poprzez rekomendacje jest układ w jakim  wyświetlają się nam one po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła np.“ Restauracje Kraków”. Pierwsze w wynikach przedstawiane nam się te lokale, które od klientów zdobyły jak największa liczbę komentarzy. Na drugi plan schodzi tutaj liczba gwiazdek. Jednak pamiętajmy że nawet duży ruch to nie wszystko. Jeśli średnia nie będzie oscylowała w okolicach pięciu gwiazdek mamy małe szanse na zdobycie nowego klienta. ile kosztują opinie google

Kiedy warto kupić opinie

Inwestycja w wizerunek firmy to podstawa do jej prawidłowego funkcjonowania. Konkurencja czai się za rogiem  a żeby osiągnąć sukces musimy być krok przed nimi. Warto dążyć do pozytywnego odzewu społeczeństwa na naszą działalność w internecie. Rekomendacje są  naszą internetową wizytówką i nowi klienci będą nas oceniać właśnie po nich. Nawet jeśli w rzeczywistości nasze usługi realizowane są w znacznie lepszej jakości od konkurencji. To właśnie oni zapewniając sobie pozytywny piar zyskają klienta, który mógł zapukać do naszych drzwi. 

negatywne opinie google

Czy można usunąć negatywne opinie Google

Google nie daje możliwości usunięcia recenzji, która negatywnie wpływa na wizerunek firmy.Wyszukiwarka ma być autentyczna i przedstawiać rzeczywisty stan rzecz. Oczywiście groźby czy wyzwiska zawsze możemy zgłosić. Konstruktywną krytykę i negatywną wypowiedź  na temat działania danej organizacji już nie. Pomoc więc mogą nieść jedynie kupione recenzje.

Jak działać inaczej

Przez wymienione wcześniej sytuacje kupowanie recenzji stało się normą w dzisiejszym społeczeństwie. Pozwala ono na ocieplenie wizerunku firmy i zagwarantowanie dotarcia nowych klientów. Jak więc przebiega proces kupowania recenzji? Recenzje można kupić nawet od 5 zł za sztukę tylko pamiętajmy, że muszą one wyglądać naturalnie. Większość rekomendacji z “niższej półki” to losowe komentarze kopiuj, wklej generowane przez system. Czasem są one nawet  publikowane po polsku na zagranicznych kontach. Kupujesz 50 sztuk po godzinie masz je wszystkie na profilu. Efekt jest odwrotny do zamierzonego, mimo dobrych intencji możemy klienta bardziej do siebie zrazić niż  przyciągnąć. 

Gdzie kupić pozytywne opinie w Google

Najlepszą metodą na przeprowadzenie kampanii ocieplenia wizerunku jest jej opracowanie z ekspertem. Specjalistów z branży wizerunku i piaru możemy znaleźć w Internecie wpisując w wyszukiwarkę np. kup opinie Google. My przetestowaliśmy usługi Wypromowani.pl i pokażemy wam dziś jak kupić opinie Google na jednej z tych stron. Jeśli kupujemy większą ilość rekomendacji fajnie jest mieć możliwość dostosowania w jakiej częstotliwości będą się one pojawiać  na naszym koncie. O jakiej tematyce będą i czy profile, które będą je publikować są realnymi kontami z naszych okolic. Znamy jednak serwisy, które indywidualnie podchodzą do każdego zlecenia związanego z realizacją recenzji. Jednymi z nich są strony takie jak Wypromowani.pl

pozytywne opinie google

Jak kupuje się opinie w Google maps

Na jednym jak i drugim serwisie  proces składania zgłoszenia wygląda podobnie. Jednak bliżej przedstawimy jak działa to na Wypromowani.pl. Pierwszym krokiem jest przejście na główną stronę serwisu czyli Wypromowani.pl. Najechanie myszką na zakładkę “kontakt” i wybranie opcji “ oferta indywidualna”. Na górze strony widnieje duży napis świadczący o tym że mamy możliwość skontaktowania się ze specjalistą. Będzie to wyznaczona przez firmę osoba, która  pomoże nam ustalić szczegóły realizacji naszego zlecenia. Wcześniej jednak musimy zostawić kilka niezbędnych informacji. Konsultant będzie mógł dzięki temu przygotował dla nas odpowiedni pakiet. Podajemy więc imię, adres mailowy, numer telefonu oraz dogodne godziny kontaktu. Wpisanie tych elementów jest istotne, ponieważ pozwolą uprawnionej do tego osobie skontaktować się z nami bezpośrednio w odniesieniu do naszego zgłoszenia. 

kupowanie opinii w google maps

Dalej zostaje podanie informacji o tym jaki budżet przygotowany mamy na realizację zlecenia.Wpisujemy np.“500 zł”. Konsultant, będzie wtedy wiedział że przygotowany pakiet ma  mieścić się w granicach tej kwoty. Następnie wpisujemy tytuł czyli np.”Pozytywne opinie Google”. Treść wiadomości np.”Jestem zainteresowany zakupem 50 opinii dodawanych stopniowo”. Klikamy wyślij i zgłoszenie zostało przekazane. Nasza wiadomość trafia do osoby, która weryfikuje wysłane informacje. Kontaktuje się z nami telefonicznie, bądź mailowo w celu dogadania szczegółów  i finalizacji zlecenia. 

jak kupić opinie google

 

Czy kupione opinie mogą być wiarygodne?

Serwis Wypromowani opracował taki elastyczny  system kontaktu z klientem, aby usługa była precyzyjnie dopasowana  pod nas. Ma ona spełniać nasze wymagania. Jeśli mamy szczególne oczekiwania bądź nie wszystko jest dla nas jasne, możemy zapytać o to przydzielonego do obsługi  naszej firmy specjalistę.  Jednocześnie rozwiać swoje wszelkie wątpliwości, nie kupując usługi w ciemno. Opinie zakupione po dopięciu ustaleń związanych z ich realizacją na ostatni guzik wyglądają autentycznie. Ich treści dopasowane są do profilu działalności firmy. Przedstawiają historie związane ze współpracą. Pisane są w taki sposób, aby czytelnik właśnie na te opinie  zwrócił uwagę i zdecydował się na zakup. 

Ta opinia została napisana na zlecenie serwisu Wypromowani, warto zauważyć, że konto jest realne, posiada awatar, a nawet status lokalnego przewodnika!

Dlaczego zazwyczaj jest więcej negatywnych opinii niż pozytywnych

O pozytywne opinie google jednak nie tak łatwo nawet, jeśli proponowana przez nas usługa jest świadczona  na naprawdę wysokim poziomie. Dzisiejszy klient (w tym także my sami) jest dość wymagający. Udajemy się np do wspomnianej wcześniej restauracji i wychodzimy z założenia że jeśli płacimy to wymagamy. Nie trzeba, więc wspominać o tym że do normy nie należy podziękowanie  szefowi kuchni za posiłek i pisanie w internecie pozytywnych opinii google. Analogicznie wywnioskować możemy że chętniej zostawimy recenzje w momencie, kiedyś coś nam się nie spodoba. Chcemy przestrzec w ten sposób inne osoby i pokazać swoje zbulwersowanie zaistniałą sytuacja.  

Negatywne recenzje nie pojawiają się jednak tylko wtedy kiedy pisze je niezadowolony klient, dlaczego? Jest wiele firm, które np na lokalnym rynku osiągnęły duży sukces. Znane, lubiane, ludzie korzystają z ich usług bo wiedzą że się nie zawiodą i tutaj właśnie pojawia się konkurencja. Musimy pamiętać że nie każdy działa fair a najłatwiejszym sposobem na zaistnienie jest osłabienie wizerunku największego rywala. Negatywne recenzje, pisane bądź  zlecane pośrednikowi działają szybko i sprawnie na osłabienie funkcjonowania firmy. Mamy nadzieję, że teraz już wiesz jak kupić opinie Google a cały proces wydaje Ci się znacznie prostszy niż przed przeczytaniem tego poradnika. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu a postaramy się pomóc.

Pięciogwiazdkowe oceny Google Maps

Firma Wypromowani pomoże Ci w zbudowaniu popularnej wizytówki w Google Maps. Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

4.5/5 - (95 opinie)