Opinie o Instalajki.pl

4.7/5 - (319 opinie)
Instalajki.pl oferuje szereg usług promocyjnych na platformach takich jak Instagram, Facebook, YouTube i wiele więcej. Serwis oferuje wyróżniają konkurencyjne ceny i ponad 50 000 zrealizowanych zamówień od 2014 roku. Podnieś swoją obecność online na wyższy poziom z Instalajki.pl
firma polecana przez trustify
Aggressive Marketing Limited
NIP: 13010433
Napisz opinię

Opinie o Instalajki.pl

Przeczytaj opinie klientów o Instalajki.pl. Jesteś klientem sklepu? Podziel się doświadczeniami na forum!

Awatar dla Sylwia
Sylwia
Ocena 5,0 z 5
6 października 2023

Realizacja mojego zamówienia trwała dosłownie 15 minut. Jestem w szoku u konkurencji trwa to dzień lub w najlepszym przypadku kilka godzin a tu od razu! Będę tu częściej zaglądać i polecać was znajomym dzięki :>

Awatar dla Paweł
Paweł
Ocena 5,0 z 5
21 kwietnia 2023

Na próbę pakiecik 1000 like z kuponem, wszystko kosztowało grosze a dało mojemu profilowi takie zasięgi jak nigdy do tej pory. Polecam potraktować to jako inwestycję a nie kupowanie polubień. Bardzo dobra firma przyjazna klientom!!

Awatar dla Irek
Irek
Ocena 4,0 z 5
15 stycznia 2023

Zalegało mi trochę środków na telefonie więc ciekawą opcją była dla mnie płatność sms, wykorzystałem je a przy okazji podbudowałem swój fanpage. Polecam dla każdego, kto ma zaległe pieniążki.

Awatar dla Mateusz
Mateusz
Ocena 5,0 z 5
15 lipca 2022

Jestem pod wrażeniem szybkości zrealizowania mojego zlecenia, kupiłem 500 followers i jeszcze tego samego dnia byli oni na moim koncie. Ocena 5 na 5!!!

Zrecenzuj Instalajki.pl

Instalajki.pl - Recenzja

Instalajki stosunkowo nowa na rynku konkurencja specjalizująca się w promowaniu kont na Instagram. Od 2021 w ofercie sklepu można znaleźć również usługi do promowania konta na Facebooku, YouTube, Twitter, TikTok czy Google i zapowiada się jeszcze więcej!

Topowymi usługami, z których znana jest firma Instalajki są 2 usługi: like na Instagramie i obserwujący na Instagramie. Są to szybkie sposoby na zdobycie większej ilości polubień i followersów potrzebnych do rozwinięcia kont na Instagramie. Firma gwarantuje szybką dostawę nawet w 10 minut, wymagany jest link lub nazwa konta w zależności od usługi.

Serwis w 2022 bardzo się rozwinął. Zostały wprowadzone nowe usługi. Jedną z nich są opinie Google, czyli usługa która pomaga zwiększyć ranking Twojej firmy w mapach. Jest to duży przełom, ponieważ większość konkurencyjnych serwisów po ostatniej aktualizacji przestała sprzedawać opinie w Google. Spowodowane jest to trudnością w realizacji usługi, z którą jak widać Instalajki.pl świetnie sobie radzi.

Wszystko, co przygotowała dla nas firma Instalajki.pl jest podane ze smakiem, strona jest bardzo minimalistyczna a jej działanie jest po prostu rewelacyjne. Wszystko ładuje się błyskawiczne i jest perfekcyjnie zoptymalizowane dla użytkowników mobilnych np. z Instagrama! Widać, że serwis został bardzo dobrze przemyślany, by zapewnić wygodne użytkowanie na mniejszych ekranach. Zdecydowaliśmy się kupić 10000 polubień z podziałem na 10 zdjęć, by zobaczyć czy firma podoła zleceniu. Finalnie serwis sprostał dużemu wyzwaniu i dostarczył po 1100 polubień na każde z 10 zdjęć. Zdecydowanie polecamy usługi firmy Instalajki.pl

Instalajki.pl opinia pełna recenzja.

Serwis Instalajki.pl to nowa konkurencja i pstryczek w nos dla wielkich firm odsprzedających lajki i fanów na masową skalę. Świadczą o tym między innymi znacznie niższe ceny, szybkość obsługi czy autorskie rozwiązania dedykowane pod dany serwis Instagram. Na stronie odnaleźliśmy opinie o Instalajki.pl od użytkowników z grup facebookowych ponieważ tak głównie reklamuje się firma. Niestety ich pozycja w google nie jest jeszcze tak dobra jak w przypadku starszych potentatów lecz trzymamy kciuki i wierzymy w wytrwałość serwisu o miejsce na szczycie 🙂

Jak na tak młody serwis jakość usług i szybkość ich realizacji stoi na bardzo wysokim poziomie. Opinie o Instalajki.pl pokryły się z naszymi doświadczeniami, o czym przekonacie się później. Do dyspozycji klienta jest kilka opcji, które znajdują się w koszyku (dyskretnie by nie rzucać się od razu na stronie głównej) takie jak: Jakość, Szybkość realizacji, Autouzupełnienie czy Stopniowe dodawanie. Jak już wcześniej pisaliśmy wybraliśmy usługę 10000 polubień na Instagramie do 10 zdjęć z przyspieszoną realizacją by sprawdzić czy „młodziki” są w stanie spełnić nasze zachcianki. Instalajki.pl posiada bardzo wygodny system płatności, który umożliwia płatność zarówno tym, którzy posiadają konto w banku jaki i tym, którym zalegają środki na koncie mobilnym. Zarówno użytkownicy, którzy nie mają konta lub środków na telefonie mogą zrobić przelew na poczcie polskiej jak i przelać pieniądze na odpowiednie konto (niestety realizacja trwa znacznie dłużej). Gdy opłaciliśmy zamówienie pierwsze lajki pojawiły się już po minucie, jednak na zakończenie procesu czekaliśmy nie dłużej niż 10 minut! Jest to rewelacyjny wynik zwłaszcza gdy chodzi o tak wielką ilość. Oczywiście wykupiona została rekomendowana wysoka jakość i takie też były nasze polubienia. Konta nie różniły się niczym od profili naszych znajomych, jedynie ich pochodzenie mogłoby być lepsze. Lajki na fb, które do nas doszły pochodziły dosłownie z całego świata i nie można określić czy więcej było Rosji, czy Turcji? Reasumując usługa została wykonana bardzo szybko i w taki sposób jaki tego chcieliśmy.

Zobacz więcej usług Instagram!

Na Instalajki.pl jest dostępnych wiele innych usług które mogą Cię zainteresować. W kategorii Instagram jest dostępnych aż 6 usług które pomogą Ci się wypromować. Wymieniony przez nas cennik zawiera przykładowe ceny 2 popularnych usług z kategorii Instagram.
Pozostałe dostępne usługi:

Przejdź na stronę Instalajki.pl klikając na przycisk poniżej.

Dostępne opcje w zamówieniu:

-Sztuczne konta (w cenie)

-Prawdziwe konta (+50%)

-Błyskawiczna realizacja (+30%)

-Gwarancja premium (+30%)

-Stopniowe dodawanie (+25%)

Instalajki.pl opinie

Przed zakupem powinniśmy sprawdzić regulamin i politykę prywatności – warto wiedzieć co się dzieje z naszymi danymi i jakie kruczki prawne są w regulaminach. Pamiętaj, że każda strona komercyjna musi mieć regulamin a w regulaminie powinny być zawarte informację takie jak 1) Nazwa firmy 2) Adres siedziby 3) NIP lub odpowiednik. Jeśli trafimy na stronę bez tych 3 informacji powinna nam się zapalić czerwona lampka.

Częste pytania

Czy to bezpieczne i legalne?

Tak, wszystko odbywa się z udziałem prawdziwych użytkowników więc nie naruszamy żadnych zasad serwisów z, którymi współpracujemy. Możesz zakupić dowolną usługę bez obawy o utratę konta czy zablokowanie.

Co oznacza jakość przy usłudze?

 • Jakość to dobrowolny wybór dla klienta kont z których będzie przeprowadzona interakcja z profilem, obecnie dostępne są Niska jakość oraz Wysoka jakość.
 • Wysoka jakość to konta o uzupełnionym profilu posiadające własne zdjęcia z 30 dniową gwarancją trwałości od operatora.
 • Niska jakość to konta niskiej jakości z przypadkowymi nazwami bez zdjęć profilowych i o pustych profilach, konta nie muszą wchodzić w interakcje z kanałem mediów.

Co oznacza jakość przy usłudze?

 • Dodatkowa opcja Błyskawiczna realizacja to usługa premium która gwarantuje wykonanie zamówienia klienta w pierwszej kolejności przed zamówieniami zwykłymi bez kolejki.
 • Dodatkowa opcja Autouzupełnienie to usługa premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie zakupionej usługi w przypadku spadku większego niż 50% zakupionego pakietu.
 • Opcja stopniowego dodawania to dodatkowa opcja dla klienta polegająca na podzieleniu w czasie pozyskiwanych obserwacji, polubień, subksrybcji, wyświetleń, komentarzy czy odtworzeń lub innych usług świadczonych w serwisie jeżeli wykupiona ilość to przynajmniej 200. Minimalne dodanie na jeden okres czasowy wynosi 100 i nie podlega zmianom. Użytkownik zobowiązany jest do podania informacji o czasie rozłożenia zamówienia w polu „Linki”, jeżeli jednak tego nie zrobi rozłożenie w czasie będzie losowe. Zamówienia o zbyt małej ilości zostaną dodane tradycyjnie i nie podlegają reklamacjom.

Jakie są metody płatności?

Dostępne metody płatności to:

 • Szybki przelew z każdego banku w Polsce i Europie
 • Przelew klasyczny na poczcie
 • Płatności SMS
 • Płatność kartą kredytową
 • Płatność funduszami na koncie użytkownika

Ile trwa realizacja zlecenia?

Zamówienia są realizowane automatycznie i nie wymagają sprawdzenia przez pracownika. Jeżeli wypełniłeś/aś wszystko poprawnie zamówienie jest realizowane jeszcze tego samego dnia a czasem nawet w klika minut. Usługi takie jak Instagram Followers , Facebook Fanpage Like i Facebook Followers realizowane są nieco dłużej ze względów technicznych.

Podsumowanie recenzji

Instalajki.pl to jeden z młodszych potentatów na rynku, który oferuje zakup fanów, polubień czy wyświetleń. Niestety oferta sklepu nie jest jeszcze tak bogata jak u konkurencji za to rekompensuje nam dobra cena i szybka obsługa klienta, która jest na bardzo wysokim poziomie. Instalajki.pl to bardzo wygodna strona do użytkowania mobilnego a z zapewnień przedstawiciela firmy dowiedzieliśmy się że niedługo poszerzą asortyment o nowe jeszcze lepsze usługi i rozwiną system zamawiania. Czas pokaże czy są to tylko słowa wystawione na wiatr czy opinie o instalajki.pl potwierdzą się i stanie się to najlepsza tego typu firma w polsce.