opinie o kuplike.pl

Opinie o Kuplike.pl? Zainteresowała Cię oferta? Przed dokonaniem kupna przeczytaj naszą recenzję, zobacz opinie i sprawdź czy warto.

Ocena klientów:
2.3/5 - (199 opinie)

SzybkieLajki

Zalety:

 • Realne polubienia
 • Gwarancja jakości
 • Szybka realizacja
 • Dobry support
Zarejestrowana firma?
TAK
Rok założenia
2013
Usługi
Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, SEO

Kuplike.pl opiniaw skrócie.

Kuplike.pl to bardzo dobra platforma do zakupu usług social media. Na ich stronie możemy znaleźć mocno rozbudowaną ofertę. Wspierają takie serwisy jak Instagram, Facebook, Twitter, Youtube oraz Soundcloud. Ceny są akceptowalne ponieważ zaczynają się od 2,99 zł. Wybraną ilość lajków możemy podzielić na kilka zdjęć. Opinie o kuplike.pl również nie wskazują nic podejrzanego, można śmiało powiedzieć że mamy styczność z większym graczem.

Kuplike posiada świetną pomoc poprzez Facebook (na stronie jest czat) gdzie możemy szybko otrzymać odpowiedź na nasze pytania. W naszym teście wypadli bardzo dobrze, dodane lajki są od prawdziwych użytkowników co w pełni nas zadowala. Rekomendujemy korzystanie z Kuplike.pl

Kuplike.pl opiniapełna recenzja.

Kup like jest prawdopodobnie najstarszym serwisem na rynku ponieważ istnieje na rynku od 2013 roku. Na ten moment to 5 lat istnienia serwisu i dostarczania lajków, followersów i innych usług social media. Nie mamy informacji czy to pierwszy taki serwis lecz napewno pierwszy, który istnieje tak długo. Po riserczu nie znaleźliśmy złych opini na temat serwisu więc nic tylko pogratulować zadowolonych klientów od pięciu lat. Opinie o kuplike.pl dzielą się na te pozytywne, które nie mają nic do zarzucenia serwisowi i te od stałych klientów którzy po raz kolejny przekonali się że warto współpracować z najstarszą na rynku tego typu firmą.

Na Kuplike.pl oferta zawiera usługi dotyczące: Instagram, Twitter, Youtube, Facebook jak i Soundcloud. Co do opcji to mamy do wyboru jakość – Niska jakość lub Wysoka jakość, przyspieszona realizacja, automatyczne uzupełnienie oraz stopniowe dodawanie. Nasze zamówienie było na 1000 followersów na 2 profile(można dzielić liczbę na kilka linków) z wysoką jakością oraz stopniowym dodawaniem. Po dokonaniu płatności followersy zaczęły przybywać około 100 na godzinę na każdy profil. Po około 6/7 godzin dodawanie się skończyło więc opcja stopniowego dodawania jak najbardziej działa chociaż myśleliśmy, że będzie to dodawane dłużej ale ok.

Dostępne opcje w zamówieniu:

-Sztuczne konta (w cenie)

-Prawdziwe konta (+50%)

-Błyskawiczna realizacja (+30%)

-Gwarancja premium (+30%)

-Stopniowe dodawanie (+25%)

Kuplike opinie

Przed zakupem powinniśmy sprawdzić regulamin i politykę prywatności – warto wiedzieć co się dzieje z naszymi danymi i jakie kruczki prawne są w regulaminach. Pamiętaj, że każda strona komercyjna musi mieć regulamin a w regulaminie powinny być zawarte informację takie jak 1) Nazwa firmy 2) Adres siedziby 3) NIP lub odpowiednik. Jeśli trafimy na stronę bez tych 3 informacji powinna nam się zapalić czerwona lampka.

Regulamin serwisu

kuplike.pl/regulamin

Polityka prywatności

kuplike.pl/polityka-prywatnosci

Kontakt

kuplike.pl/kontakt

Obsługa klienta

OcenaKontaktu

Średni czas odpowiedzi:
30 minut
Kulturalna obsługa
Tak
Kompetentna obsługa
Tak
Wyczerpujące odpowiedzi
Tak

FormyKontaktu

Zakładka „kontakt”
Tak
Czat na stronie
Nie
Kontakt mailowy
Tak
Kontakt telefoniczny
Nie

Częste pytania

Czy to bezpieczne i legalne?

Tak, wszystko odbywa się z udziałem prawdziwych użytkowników więc nie naruszamy żadnych zasad serwisów z, którymi współpracujemy. Możesz zakupić dowolną usługę bez obawy o utratę konta czy zablokowanie.

Co oznacza jakość przy usłudze?

 • Jakość to dobrowolny wybór dla klienta kont z których będzie przeprowadzona interakcja z profilem, obecnie dostępne są Niska jakość oraz Wysoka jakość.
 • Wysoka jakość to konta o uzupełnionym profilu posiadające własne zdjęcia z 30 dniową gwarancją trwałości od operatora.
 • Niska jakość to konta niskiej jakości z przypadkowymi nazwami bez zdjęć profilowych i o pustych profilach, konta nie muszą wchodzić w interakcje z kanałem mediów.

Co oznacza jakość przy usłudze?

 • Dodatkowa opcja Błyskawiczna realizacja to usługa premium która gwarantuje wykonanie zamówienia klienta w pierwszej kolejności przed zamówieniami zwykłymi bez kolejki.
 • Dodatkowa opcja Autouzupełnienie to usługa premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie zakupionej usługi w przypadku spadku większego niż 50% zakupionego pakietu.
 • Opcja stopniowego dodawania to dodatkowa opcja dla klienta polegająca na podzieleniu w czasie pozyskiwanych obserwacji, polubień, subksrybcji, wyświetleń, komentarzy czy odtworzeń lub innych usług świadczonych w serwisie jeżeli wykupiona ilość to przynajmniej 200. Minimalne dodanie na jeden okres czasowy wynosi 100 i nie podlega zmianom. Użytkownik zobowiązany jest do podania informacji o czasie rozłożenia zamówienia w polu „Linki”, jeżeli jednak tego nie zrobi rozłożenie w czasie będzie losowe. Zamówienia o zbyt małej ilości zostaną dodane tradycyjnie i nie podlegają reklamacjom.

Jakie są metody płatności?

Dostępne metody płatności to:

 • Szybki przelew z każdego banku w Polsce i Europie
 • Przelew klasyczny na poczcie
 • Płatności SMS
 • Płatność kartą kredytową
 • Płatność funduszami na koncie użytkownika

Ile trwa realizacja zlecenia?

Zamówienia są realizowane automatycznie i nie wymagają sprawdzenia przez pracownika. Jeżeli wypełniłeś/aś wszystko poprawnie zamówienie jest realizowane jeszcze tego samego dnia a czasem nawet w klika minut. Usługi takie jak Instagram Followers , Facebook Fanpage Like i Facebook Followers realizowane są nieco dłużej ze względów technicznych.

Podsumowanie recenzji

Kuplike.pl to bardzo dobry serwis, który nie powstał „wczoraj” przez co jakość usług jest bardzo wysoka a podejście do klienta bardzo profesjonalnie. Ceny są podobne jak w przypadku Szybkielajki.pl więc nie przepłacimy. Kup like jest w pełni automatyczny przez co nasze zamówienia mogą się realizować bez ingerencji człowieka co znacznie przyśpiesza cały proces – w przypadku wielu innych stron jak i usług z Allegro czas realizacji potrafi sięgać do kilku dni. Warto na to zwrócić uwagę jeśli chcemy być szybko obsłużeni. Naszym zdaniem jest to bardzo dobry serwis i godny polecenia.

Ocen stronę Kuplike.pl

2.3/5 - (199 opinie)