jak zdobywać opinie w google

Jak zdobywać opinie w Google

Przygotowując strategię marketingową firmy skupiają się na reklamach, czy pozycjonowaniu strony internetowej. Okazuje się, że to pozytywne opinie w Google mają znacznie większy wpływ na decyzje zakupowe klientów. Co robić aby mieć ich więcej? W naszym artykule poznasz listę skutecznych metod jak zdobywać opinie w Google.

Opinie Google można po prostu kupić

Zamiast skupiać się jak zdobywać opinie w Google – co jest dość żmudnym i czasochłonnym procesem. Warto sobie pomóc i po prostu kupić opinie Google.

Musisz wiedzieć, że opinie Google pisane na zamówienie to bardzo wiarygodne rozwiązanie, ponieważ firmy zajmujące się takimi usługami przygotowują indywidualną ofertę, zgodną z Twoimi potrzebami.

Nie musisz martwić się o to, że opinie będą przypadkowe lub nie będą dotyczyły twoich usług i produktów.

jak kupić opinie google
Tak wygląda proces kupowania opinii Google. Źródło: Wypromowani.pl

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz bezpłatną wycenę. Jeżeli zaakceptujesz warunki współpracy będziesz miał wgląd do treść recenzji przed ich dodaniem.

Możesz sam wskazać terminy publikacji opinii Google ponieważ polecane przez nas firmy dysponują opcją stopniowego dodawania.

Pamiętaj, że opinie należy zamieszczać w określonych odstępach czasowych, aby publikacje wyglądały jak najbardziej naturalnie.

Warto w tej kwestii zaufać firmie, która się tym zajmuje.

opinie google ze stopniowym dodawaniem
Firma Szybkielajki.pl oferuje stopniowe dodawanie opinii Google bez dodatkowych opłat aby uwiarygodnić zakup. Źródło: Szybkielajki.pl

Dostępne są zarówno pozytywne opinie Google, jak i negatywne opinie (ale nie krytykujące firmę).

Niektórzy klienci decydują się na kilka negatywnych opinii Google, aby zwiększyć wiarygodność zamieszczanych recenzji. W takim przypadku trzeba jednak dostarczyć treść opinii.

Czy to w ogóle bezpieczne

Tak, ponieważ opinie Google z rekomendowanych przez nas serwisów są pisane przez prawdziwych użytkowników. Jest to bardzo ważne dla bezpieczeństwa Twojej wizytówki. Boty są bowiem niezwykle wyczulone i coraz bardziej inteligentne.

Tylko wartościowe i realne opinie pomogą ci odnieść sukces, ponieważ Google łatwo wykrywa konta botów lub tworzone na masową skalę. Ponadto można wykupić opinie, pochodzące od lokalnych przewodników.

czy kupowanie opinii google jest bezpieczne
Czy kupowanie opinii Google jest bezpieczne? Opinie klientów, którzy skorzystali z usługi wskazują, że tak. Zródło: Instalajki.pl.

Kupowanie opinii Google z zaufanych źródeł jest w pełni bezpieczne i ma wyłącznie pozytywny wpływ na rozwój firmy. Jeśli więc zależy ci na wzmocnieniu swojej pozycji na rynku – po prostu kup opinie w google. W tym celu warto skorzystać z pomocy profesjonalistów z serwisu Wypromowani.pl lub Instalajki.pl.

Dlaczego pozytywne opinie Google są tak ważne

Wyszukiwarka Google to pierwsze miejsce, które odwiedzają potencjalni klienci, poszukując jakiegoś produktu lub usługi. Pozytywne recenzje wpływają zatem na decyzje zakupowe klientów. Między innymi dlatego powinieneś wiedzieć, jak zdobywać opinie w Google.

oceń nas w google

1. Element wizerunkowy

Dobre opinie w wizytówce Google czy w Google Maps to niezbędny element budowania świadomości marki oraz pozytywnego wizerunku twojej firmy.

pozycjonowanie lokalne dzieki opiniom google

2. Pozycjonowanie lokalne

Pamiętaj, że ma to również wpływ na pozycjonowanie wizytówki Google i szeroko pojęty marketing SEO. To przede wszystkim wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania, a także znacznie skuteczniejsze pozycjonowanie lokalne.

co to jest konwersja
Źródło: eactive.pl

3. Wyższa konwersja (sprzedaż)

Kup opinie Google i przekonaj się, jak wzrośnie konwersja na twojej stronie internetowej. Możesz to zrobić na zaufanej stronie jaką jest serwis Szybkielajki.pl. Firma działa na rynku od 2017 roku i cieszy się pozytywną opinią klientów.

angażujące opinie google

4. Zachęta do działania

Jest to także zachęta dla innych klientów, by pozostawiali opinie Google. Zwykle zadowoleni klienci nie myślą o tym, aby podzielić się pozytywną opinią. Warto ich do tego zachęcać, ponieważ to właśnie w ten sposób możesz zdobyć najwięcej pozytywnych opinii w Google. Jeśli będą widzieć, że twoja firma może pochwalić się szeregiem dobrych i ciekawych opinii – oni również będą chcieli poczuć się częścią społeczności zadowolonych klientów.

opinie google zalety

5. Wpływ na rozwój firmy

Kupowanie pozytywnych opinii Google to skuteczna reklama twojej firmy. Badania pokazują, że to właśnie pozytywne oceny Google skłaniają klientów do decyzji zakupowych. Nawet najbardziej dopracowana reklama nie zadziała, kiedy firma ma złą opinię w sieci.

Jak zdobywać opinie w Google – Lista sposobów

Oprócz kupowania opinii Google możesz także spróbować skłonić klientów do pozostawiania pozytywnych recenzji swoich produktów. Najprostszym sposobem jest poprosić o wystawienie opinii po zakupie, dlatego do wysyłanego towaru możesz na przykład dołączyć bilecik z podziękowaniem za zakup i prośbą o opinię.

1. Wysyłka E-mail lub SMS

W tym celu możesz także użyć mailingu, wysyłając klientowi bezpośredni link do swojej wizytówki, gdzie może pozostawić opinię. Oczywiście należy odpowiednio sformułować treść maila, tak aby była zachęcająca. Możesz poprosić o wsparcie specjalistę od marketingu internetowego.

2. Przycisk na stronie internetowej

Jeżeli dalej nie wiesz, jak zdobywać opinie w Google, to na swojej stronie firmowej możesz także umieścić przycisk, który przekieruje potencjalnych klientów do sekcji opinii w wizytówce firmy Google.

3. Zadawanie pytań klientom

Pamiętaj także o budowaniu trwałych relacji ze swoimi klientami. Koniecznie musisz odpowiadać klientom i potencjalnym klientom na pytania i komentarze (na przykład pojawiające się w mediach społecznościowych). Styl komunikacji dostosuj do grupy docelowej.

Ważnym aspektem komunikowania się z klientami w sprawie wystawienia rekomendacji jest wyczucie ponieważ nie możesz od razu atakować klienta nachalnymi prośbami o opinię. Warto odczekać kilka dni i zwrócić się do klienta w odpowiedni sposób.

Powinieneś zwracać się w sposób życzliwy i spersonalizowany, dlatego że klient musi czuć, że jest ważny dla twojej firmie i zwracasz się z prośbą bezpośrednio do niego. Jeśli jest zadowolony z zakupu lub usługi, to z pewnością chętnie wystawi opinię i będzie polecał twoją firmę innym. Podsumowując – doskonała jakość obsługi klienta ma tu kluczowe znaczenie.

4. Kupowanie opinii Google

Podstawą dla takich działań jest jednak stworzenie bazy pozytywnych opinii. Kup opinie Google i obserwuj, jak twoja marka rośnie w siłę. Dodawanie opinii Google w sposób przemyślany i dbałość o wiarygodne treści ocen pozwoli ci wypracować pozytywny wizerunek firmy.

W skrócie

To jak zdobywać opinie w Google należy teraz do Ciebie. Z naszego artykułu dowiedziałeś się wielu ciekawych informacji, które czas wcielić w życie. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje do zapamiętania:

  • Kupowanie opinii Google stanowi proste i skuteczne wsparcie w rozwoju Twojej firmy.
  • Profesjonalne firmy zapewniają możliwość zapoznania się z treścią recenzji przed ich publikacją.
  • Można kupić zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie (bez krytyki), aby zwiększyć wiarygodność recenzji.
  • Opinie są pisane przez prawdziwych użytkowników, co ma kluczowe znaczenie dla uniknięcia wykrycia przez boty.
  • Istnieje możliwość zakupu opinii Google od lokalnych przewodników.