Opinie o Szybkielajki.pl

4.8/5 - (303 opinie)
Szybkielajki.pl to obecnie leader na rynku w sprzedaży lajków i obserwacji sprawdzamy czy opinie o szybkielajki.pl to prawda. Przeczytaj naszą recenzje i dowiedz się jakie są opinie o szybkielajki.pl największym tego typu serwisie w polsce!
firma polecana przez trustify
Aggressive Marketing Limited
NIP: 13010433
Napisz opinię

Opinie o Szybkielajki.pl

Przeczytaj opinie klientów o Szybkielajki.pl. Jesteś klientem sklepu? Podziel się doświadczeniami na forum!

Awatar dla Grzegorz
Grzegorz
Ocena 5,0 z 5
2 października 2023

Profesjonalnie i szybko. Nasza firma nie mogła trafić lepiej. Mimo że o szybkielajki wyczytałem złe opinie na forum to postanowiłem zaryzykować. W razie problemów kontaktujemy się z Szybkielajki przez stronę i odpowiedź jest po 10 minutach!! Followersy po 3 miesiącach dalej nie spadły super!

Awatar dla Beata
Beata
Ocena 5,0 z 5
29 września 2023

Po raz kolejny miałem przyjemność skorzystać ze współpracy z szybkielajki. Potrzebowałam 10k like żeby wygrać konkurs, nie było problemu żeby zrealizować to zamówienie jeszcze tego samego dnia. Według mnie opinie o szybkielajki powinny być lepsze! Ekipa szybkielajki spisała się na medal bardzo dziękuję <3

Awatar dla Andrzej
Andrzej
Ocena 5,0 z 5
10 września 2023

Profesjonalna obsługa jak najbardziej polecam zakupy w tym sklepie transakcja okazała się szybko i przyjemnie dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia oraz kiedy zamówienie zostało zrealizowane duży plus! Jestem w szoku bo wpisując szybkie lajki opinie wyczytałam złe rzeczy o tej firmie które są nieprawdziwe.

Awatar dla Kamil
Kamil
Ocena 4,0 z 5
1 września 2023

Na próbę pakiecik 1000 like z kuponem, wszystko kosztowało grosze a dało mojemu profilowi takie zasięgi jak nigdy do tej pory. Polecam potraktować to jako inwestycję a nie kupowanie polubień. Moja opinia o szybkielajki jest bardzo dobra – super firma, mega przyjazna klientom!!

Zrecenzuj Szybkielajki.pl

Szybkielajki.pl - Recenzja

Szybkielajki.pl opinia w skrócie.

Szybkielajki to jedna z najlepszych platform którą testowaliśmy. Oferują oni przeróżne pakiety i usługi na Instagrama, Facebooka, Youtube i wiele innych. Popularną usługą, której często szukają klienci są lajki na Instagramie, na Szybkielajki można je kupić już od 4.99 zł co jest jak najbardziej w porządku. W zamówieniu możemy indywidualnie ustalić jakie opcję nas interesują.

Ostatnio w internecie pojawił się również ciekawy wpis przedstawiający Szybkielajki Opinie zebrane z takich miejsc jak fora, komentarze i inne.

W razie jakichkolwiek problemów serwis oferuje bezpłatną pomoc formularz kontaktowy na stronie – jest on podzielony na pytania przed zakupem, najczęściej zadawane pytania oraz zgłaszanie problemów. Podsumowując – zakupiona usługa została wykonana poprawnie, zgodnie z opisami na stronie. Rekomendujemy korzystanie z usług serwisu Szybkielajki.pl

Szybkielajki.pl opinia pełna recenzja.

Od momentu powstania w 2015 roku Szybkielajki.pl stało się jedną z największych i najbardziej spójnych platform do zakupu usług social media. Dzięki doświadczeniu ludzi zarządzających serwisem oraz dzięki idealnemu dopasowaniu się pod klienta cenowo jak i podejściem można śmiało powiedzieć, że to oni wyrzeźbili niszę, oraz zrobili z czegoś wyśmiewanego na allegro coś, co w końcu ma ręce i nogi. Będąc jednymi z pierwszych na rynku możemy być pewni profesjonalizmu co zresztą widać po wielu „bajerach”, które opisują na swojej stronie. Opinie o szybkielajki.pl również były nienaganne a ich ilość w dosadny sposób dała nam do zrozumienia że działamy z profesjonalistami.

Na stronie znajdziemy usługi dotyczące: Instagram np. Instagram followers, Twitter np. Twitter Followers, YouTube np. suby na yt, Facebook np. (lajki na fb) oraz TikTok np. TikTok obserwacje. Do wyboru są takie opcje jak jakość – boty lub prawdziwe konta, błyskawiczna realizacja, stopniowe dodawanie oraz gwarancja premium. W naszym teście wybraliśmy 500 followersów z opcjami wysoka jakość (taka jest zalecana) oraz błyskawiczna realizacja. Po dokonaniu płatności w ciągu około 10/15 minut zaczęły przybywać followersy
co aż nas zdziwiło, ponieważ byliśmy przygotowani na oczekiwanie, chociaż kilku godzin (na stronie deklarują, że realizacja z opcją błyskawiczna realizacja jest do 24 godzin).

Dostępne opcje w zamówieniu:

-Sztuczne konta (w cenie)

-Prawdziwe konta (+50%)

-Błyskawiczna realizacja (+30%)

-Gwarancja premium (+30%)

-Stopniowe dodawanie (+25%)

Przed zakupem powinniśmy sprawdzić regulamin i politykę prywatności – warto wiedzieć co się dzieje z naszymi danymi i jakie kruczki prawne są w regulaminach. Pamiętaj, że każda strona komercyjna musi mieć regulamin a w regulaminie powinny być zawarte informację takie jak 1) Nazwa firmy 2) Adres siedziby 3) NIP lub odpowiednik. Jeśli trafimy na stronę bez tych 3 informacji powinna nam się zapalić czerwona lampka.

Regulamin serwisu

https://szybkielajki.pl/regulamin

Polityka prywatności

https://szybkielajki.pl/polityka-prywatnosci

Kontakt

https://szybkielajki.pl/kontakt

Częste pytania

Czy to bezpieczne i legalne?

Tak, wszystko odbywa się z udziałem prawdziwych użytkowników więc nie naruszamy żadnych zasad serwisów z, którymi współpracujemy. Możesz zakupić dowolną usługę bez obawy o utratę konta czy zablokowanie.

Co oznacza jakość przy usłudze?

 • Jakość to dobrowolny wybór dla klienta kont z których będzie przeprowadzona interakcja z profilem, obecnie dostępne są Niska jakość oraz Wysoka jakość.
 • Wysoka jakość to konta o uzupełnionym profilu posiadające własne zdjęcia z 30 dniową gwarancją trwałości od operatora.
 • Niska jakość to konta niskiej jakości z przypadkowymi nazwami bez zdjęć profilowych i o pustych profilach, konta nie muszą wchodzić w interakcje z kanałem mediów.

Co oznacza jakość przy usłudze?

 • Dodatkowa opcja Błyskawiczna realizacja to usługa premium która gwarantuje wykonanie zamówienia klienta w pierwszej kolejności przed zamówieniami zwykłymi bez kolejki.
 • Dodatkowa opcja Autouzupełnienie to usługa premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie zakupionej usługi w przypadku spadku większego niż 50% zakupionego pakietu.
 • Opcja stopniowego dodawania to dodatkowa opcja dla klienta polegająca na podzieleniu w czasie pozyskiwanych obserwacji, polubień, subksrybcji, wyświetleń, komentarzy czy odtworzeń lub innych usług świadczonych w serwisie jeżeli wykupiona ilość to przynajmniej 200. Minimalne dodanie na jeden okres czasowy wynosi 100 i nie podlega zmianom. Użytkownik zobowiązany jest do podania informacji o czasie rozłożenia zamówienia w polu „Linki”, jeżeli jednak tego nie zrobi rozłożenie w czasie będzie losowe. Zamówienia o zbyt małej ilości zostaną dodane tradycyjnie i nie podlegają reklamacjom.

Jakie są metody płatności?

Dostępne metody płatności to:

 • Szybki przelew z każdego banku w Polsce i Europie
 • Przelew klasyczny na poczcie
 • Płatności SMS
 • Płatność kartą kredytową
 • Płatność funduszami na koncie użytkownika

Ile trwa realizacja zlecenia?

Zamówienia są realizowane automatycznie i nie wymagają sprawdzenia przez pracownika. Jeżeli wypełniłeś/aś wszystko poprawnie zamówienie jest realizowane jeszcze tego samego dnia a czasem nawet w klika minut. Usługi takie jak Instagram Followers , Facebook Fanpage Like i Facebook Followers realizowane są nieco dłużej ze względów technicznych.

Podsumowanie recenzji

Możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć że serwis Szybkielajki.pl oferuje doskonałą kombinacje jakości, ceny, opcji a także obsługi klienta dzięki, której wiemy za co się płaci. Serwis jest niezawodny oraz posiada szeroką ofertę usług do wyboru. Nigdy nie wymagają haseł ani informacji logowania, do realizacji zamówienia jest potrzebny tylko link. Jeśli kiedykolwiek z twoim zamówieniem będzie problem możesz spać spokojnie wiedząc, że ich obsługa klienta jest na najwyższym poziomie.