Opinie o Lajki.eu

4.7/5 - (343 opinie)
Lajki.eu to jeden z najbardziej profesjonalnych serwisów sprzedających lajki i fanów w polsce czy opinie o lajki.eu są równie dobre co wygląd serwisu? Przeczytaj recenzje i dowiedz się jak działa firma lajki.eu
firma polecana przez trustify
Aggressive Marketing Limited
NIP: 13010433
Napisz opinię

Opinie o Lajki.eu

Przeczytaj opinie klientów o Lajki.eu. Jesteś klientem sklepu? Podziel się doświadczeniami na forum!

Awatar dla Darek
Darek
Ocena 5,0 z 5
9 października 2023

Na próbę pakiecik 1000 like z kuponem, wszystko kosztowało grosze a dało mojemu profilowi takie zasięgi jak nigdy do tej pory. Polecam potraktować to jako inwestycję a nie kupowanie polubień. Bardzo dobra firma przyjazna klientom!!

Awatar dla Paweł
Paweł
Zweryfikowano
Ocena 4,0 z 5
3 października 2023

Zalegało mi trochę środków na telefonie więc ciekawą opcją była dla mnie płatność sms, wykorzystałem je a przy okazji podbudowałem swoje lajki na Instagramie. Polecam dla każdego, kto ma zaległe pieniążki.

Awatar dla Dominik
Dominik
Ocena 5,0 z 5
15 września 2023

Jestem pod wrażeniem szybkości zrealizowania mojego zlecenia, kupiłem 10 opinii i jeszcze tego samego dnia byli oni na moim koncie. Ocena 5 na 5!!!

Awatar dla Agnieszka
Agnieszka
Ocena 5,0 z 5
29 czerwca 2023

Realizacja mojego zamówienia trwała dosłownie 15 minut. Jestem w szoku u konkurencji trwa to dzień lub w najlepszym przypadku kilka godzin a tu od razu! Będę tu częściej zaglądać i polecać was znajomym dzięki :>

Zrecenzuj Lajki.eu

Lajki.eu - Recenzja

Lajki.eu to przede wszystkim profesjonalizm i widać to na każdym kroku, strona zaprojektowana jest z klasą i wyczuciem stylu. Widać, że programiści i graficy ciągle dbają o to by serwis trzymał najwyższe standardy. Witryna jest również dostosowana do urządzeń mobilnych i korzysta się z niej bardzo wygodnie. Oferta firmy lajki.eu jest niestety nieco skromniejsza niż u starszej konkurencji. Serwis to kolejna ze stron typu kup like więc znajdziemy tu takie usługi jak lajki na Facebooku do zwiększania popularności konta.

Warto zaznaczyć, że kupowanie lajków na Instagramie stało się dużo prostsze dzięki Lajki.eu. Firma jako pierwsza na rynku udostępniła automatyczny system do zamawiania, który wymaga jedynie linku do zdjęcia aby zrealizować zamówienie. To bardzo proste i szybkie rozwiązanie, które do tej pory było dostępne jedynie w USA.

Usługi lajki.eu nie należą do najtańszych lecz czy warto dopłacić, sprawdziliśmy to i mamy bardzo pozytywne zdanie. Proces realizacji zamówienia trwał raptem 30 minut a konsultant, z którym wymieniliśmy kilka zdań na Facebooku dokładnie wyjaśnił dlaczego warto akurat u nich zostawić pieniądze i wytłumaczył jak ważne jest posiadanie popularnego konta na Facebooku czy Instagramie. Niestety lajki.eu umywa ręce jeżeli coś pójdzie nie tak po złożeniu zamówienia (informacja z regulaminu), za co musimy niestety odjąć punkt. Nasze zamówienie finalnie zostało zrealizowane bez żadnych komplikacji więc polecamy usługi lajki.eu.

Lajki.eu opinia pełna recenzja.

Platforma została założona w 2014 roku gdy wszystkie portale społecznościowe były o prawie 80% mniej popularne niż obecnie! Firma zwęszyła biznes w usługach promocyjnych i wyczuła temat idealnie ponieważ z każdym rokiem zapotrzebowanie na tego typu usługi jest coraz większe. Świadczą o tym przede wszystkim pozytywne opinie o lajki.eu, których w serwisie jest bardzo wiele. Poniżej zamieściliśmy przykładowe rzetelne opinie o lajki.eu. Firma ta nie musi bać się konkurencji posiada dobrze wypozycjonowany serwis w Polsce a z cenami, które niezmiennie trzyma od wielu lat na pewno dobrze na tym wychodzi.

Serwis co dziwne oferuje usługi Instagram i Facebook, YouTube, Google i wiele więcej. W ofercie sklepu znajdziecie między innymi opinie google czy like na yt! Do dyspozycji klienta również jak w przypadku konkurencyjnych serwisów mamy opcję z jakością: (LQ) Niska Jakość , (HQ) Wysoka Jakość , przyspieszona realizacja, autouzupełnienie oraz stopniowe dodawanie. Nas interesowała usługa 500 lajków na fanpage postanowiliśmy przetestować opcję HQ i przyspieszona realizacja dla lepszych efektów. Płatność przebiegła równie sprawnie jak podanie linku do strony, ciekawą opcją jest możliwość podzielenia zakupionych polubień na kilka fanpage (jeżeli posiadamy). Po opłaceniu zamówienia lajki na stronie były już po 30 minutach, nie jest to najszybszy wynik ale nie jest u niektórych sprzedawców realizacja tak prostych zleceń zajmuje nawet 3-5 dni!  Jakość kont, która została dodana do naszego profilu również nie ma zastrzeżeń. Wszystkie lajki były od realnych osób posiadających publiczne profile na Facebooku. Lajki pochodziły z całego świata, naliczyliśmy bardzo dużo polubień z USA , Niemiec i Francji. Reasumując jest to bardzo dobry serwis, by kupić dobrej jakości polubienia na Facebooku.

Dostępne opcje w zamówieniu:

-Sztuczne konta (w cenie)

-Prawdziwe konta (+50%)

-Błyskawiczna realizacja (+30%)

-Gwarancja premium (+30%)

-Stopniowe dodawanie (+25%)

Lajki.eu opinie

Przed zakupem powinniśmy sprawdzić regulamin i politykę prywatności – warto wiedzieć co się dzieje z naszymi danymi i jakie kruczki prawne są w regulaminach. Pamiętaj, że każda strona komercyjna musi mieć regulamin a w regulaminie powinny być zawarte informację takie jak 1) Nazwa firmy 2) Adres siedziby 3) NIP lub odpowiednik. Jeśli trafimy na stronę bez tych 3 informacji powinna nam się zapalić czerwona lampka.

Częste pytania

Czy to bezpieczne i legalne?

Tak, wszystko odbywa się z udziałem prawdziwych użytkowników więc nie naruszamy żadnych zasad serwisów z, którymi współpracujemy. Możesz zakupić dowolną usługę bez obawy o utratę konta czy zablokowanie.

Co oznacza jakość przy usłudze?

 • Jakość to dobrowolny wybór dla klienta kont z których będzie przeprowadzona interakcja z profilem, obecnie dostępne są Niska jakość oraz Wysoka jakość.
 • Wysoka jakość to konta o uzupełnionym profilu posiadające własne zdjęcia z 30 dniową gwarancją trwałości od operatora.
 • Niska jakość to konta niskiej jakości z przypadkowymi nazwami bez zdjęć profilowych i o pustych profilach, konta nie muszą wchodzić w interakcje z kanałem mediów.

Co oznacza jakość przy usłudze?

 • Dodatkowa opcja Błyskawiczna realizacja to usługa premium która gwarantuje wykonanie zamówienia klienta w pierwszej kolejności przed zamówieniami zwykłymi bez kolejki.
 • Dodatkowa opcja Autouzupełnienie to usługa premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie zakupionej usługi w przypadku spadku większego niż 50% zakupionego pakietu.
 • Opcja stopniowego dodawania to dodatkowa opcja dla klienta polegająca na podzieleniu w czasie pozyskiwanych obserwacji, polubień, subksrybcji, wyświetleń, komentarzy czy odtworzeń lub innych usług świadczonych w serwisie jeżeli wykupiona ilość to przynajmniej 200. Minimalne dodanie na jeden okres czasowy wynosi 100 i nie podlega zmianom. Użytkownik zobowiązany jest do podania informacji o czasie rozłożenia zamówienia w polu „Linki”, jeżeli jednak tego nie zrobi rozłożenie w czasie będzie losowe. Zamówienia o zbyt małej ilości zostaną dodane tradycyjnie i nie podlegają reklamacjom.

Jakie są metody płatności?

Dostępne metody płatności to:

 • Szybki przelew z każdego banku w Polsce i Europie
 • Przelew klasyczny na poczcie
 • Płatności SMS
 • Płatność kartą kredytową
 • Płatność funduszami na koncie użytkownika

Ile trwa realizacja zlecenia?

Zamówienia są realizowane automatycznie i nie wymagają sprawdzenia przez pracownika. Jeżeli wypełniłeś/aś wszystko poprawnie zamówienie jest realizowane jeszcze tego samego dnia a czasem nawet w klika minut. Usługi takie jak Instagram Followers , Facebook Fanpage Like i Facebook Followers realizowane są nieco dłużej ze względów technicznych.

Podsumowanie recenzji

Śmiało musimy przyznać lajki.eu etykietę najbardziej profesjonalnego serwisu umożliwiającego zakup fanów oraz polubień. Oferta, którą prezentuje firma jest bardzo skromna lecz usługi świadczone przez serwis stoją na najwyższym poziomie i przewyższają konkurencję! Za wszystko niestety przychodzi płacić użytkownikowi i w ogólnym rozrachunku jest nieco drożej, ale jeżeli ktoś oczekuje najwyższej jakości z pewnością znajdzie ja tu co potwierdzają opinie o lajki.eu