opinie o LAJKI.eU

Lajki.eu to jeden z najbardziej profesjonalnych serwisów sprzedających lajki i fanów w polsce czy opinie o lajki.eu są równie dobre co wygląd serwisu? Przeczytaj recenzje i dowiedz się jak działa firma lajki.eulajki.eu opinie


Strona internetowa:
Zarejestrowana firma?
TAK
Rok założenia
2014
Usługi
Instagram, Facebook
Nasza ocena
★★★★☆

Lajki.eu opiniaw skrócie.

Lajki.eu to przede wszystkim profesjonalizm i widać to na każdym kroku, strona zaprojektowana jest z klasą i wyczuciem stylu. Widać że programiści i graficy ciągle dbają o to by serwis trzymał najwyższe standardy. Witryna jest również dostosowana do urządzeń mobilnych i korzysta się z niej bardzo wygodnie. Oferta lajki.eu jest niestety nieco skromniejsza niż u starszej konkurencji oraz o dziwo droższa czy płacimy tylko za wygląd i profesjonalizm?

 

Usługi lajki.eu nie należą do najtańszych lecz czy warto dopłacić, sprawdziliśmy to i mamy bardzo pozytywne zdanie. Proces realizacji zamówienia trwał raptem 30 minut a konsultant z, którym wymieniliśmy kilka zdań na facebooku dokładnie wyjaśnił dlaczego warto akurat u nich zostawić pieniądze i wytłumaczył jak ważne jest posiadanie popularnego konta na facebooku czy instagramie. Niestety lajki.eu umywa ręce jeżeli coś pójdzie nie tak po złożeniu zamówienia (informacja z regulaminu) za co musimy niestety odjąć punkt. Nasze zamówienie finalnie zostało zrealizowane bez żadnych komplikacji więc polecamy usługi lajki.eu

Lajki.eu opiniapełna recenzja.

Platforma została założona w 2014 roku gdy wszystkie portale społecznościowe były o prawie 80% mniej popularne niż obecnie! Firma zwęszyła biznes w usługach promocyjnych i wyczuła temat idealnie ponieważ z każdym rokiem zapotrzebowanie na tego typu usługi jest coraz większe. Świadczą o tym przede wszystkim pozytywne opinie o lajki.eu, których w serwisie jest bardzo wiele. Poniżej zamieściliśmy przykładowe rzetelne opinie o lajki.eu. Firma ta nie musi bać się konkurencji posiada dobrze wypozycjonowany serwis w Polsce a z cenami które niezmiennie trzyma od wielu lat na pewno dobrze na tym wychodzi.

Serwis co dziwne oferuje tylko usługi Instagram i Facebook. Rozumiemy, że nie wprowadzają do oferty niczego z czym nie mają doświadczenia ale sama oferta nie jest nadzwyczajnie bogata. Do dyspozycji klienta również jak w przypadku konkurencyjnych serwisów mamy opcję z jakością: (LQ) Niska Jakość , (HQ) Wysoka Jakość , przyspieszona realizacja, autouzupełnienie oraz stopniowe dodawanie. Nas interesowała usługa 500 lajków na fanpage postanowiliśmy przetestować opcję HQ i przyspieszona realizacja dla lepszych efektów. Płatność przebiegła równie sprawnie jak podanie linku do strony, ciekawą opcją jest możliwość podzielenia zakupionych polubień na kilka fanpage (jeżeli posiadamy). Po opłaceniu zamówienia lajki na stronie były już po 30 minutach, nie jest to najszybszy wynik ale nie jest u niektórych sprzedawców realizacja tak prostych zleceń zajmuje nawet 3-5 dni!  Jakość kont, która została dodana do naszego profilu również nie ma zastrzeżeń. Wszystkie lajki były od realnych osób posiadających publiczne profile na facebooku. Lajki pochodziły z całego świata, naliczyliśmy bardzo dużo polubień z USA , Niemiec i Francji. Reasumując jest to bardzo dobry serwis by kupić dobrej jakości polubienia na facebooku.

Lajki.eu Cennik

CenyInstagram Followers

 

Instagram Followers

Cena

100 followers

od 9.99 zł

250 followers

od 15.99 zł

500 followers

od 19.99 zł

1000 followers

od 29.99 zł

2500 followers

od 69.99 zł

5000 followers

od 129.99 zł

10000 followers

od 249.99 zł

DostępneOpcje

-Niska jakość (w cenie)

-Wysoka jakość (+50%)

-Błyskawiczna realizacja (+30%)

-Autouzupełnienie (+25%)

-Stopniowe dodawanie (+30%)

CenyInstagram Like

 

 

Instagram Like

Cena

50 like

od 3.99 zł

100 like

od 3.99 zł

250 like

od 4.99 zł

500 like

od 5.99 zł

1000 like

od 6.99 zł

2500 like

od 17.49 zł

5000 like

od 34.99 zł

10000 like

od 54.99 zł

DostępneOpcje

-Niska jakość (w cenie)

-Wysoka jakość (+50%)

-Błyskawiczna realizacja (+30%)

-Autouzupełnienie (+25%)

-Stopniowe dodawanie (+30%)

CenyFacebook Fanpage Like

Facebook Fanpage Like

Cena

100 like

od 6.99 zł

250 like

od 16.99 zł

500 like

od 29.99 zł

1000 like

od 39.99 zł

2500 like

od 89.99 zł

5000 like

od 149.99 zł

10000 like

od 279.99 zł

DostępneOpcje

-Niska jakość (w cenie)

-Wysoka jakość (+50%)

-Błyskawiczna realizacja (+30%)

-Autouzupełnienie (+25%)

-Stopniowe dodawanie (+30%)

CenyFacebook Post Like

 

Facebook Post Like

Cena

100 like

od 3.99 zł

250 like

od 4.99 zł

500 like

od 5.99 zł

1000 like

od 8.99 zł

2000 like

od 17.99 zł

3000 like

od 26.99 zł

4000 like

od 35.99 zł

5000 like

od 44.99 zł

10000 like

od 79.99 zł

DostępneOpcje

-Niska jakość (w cenie)

-Wysoka jakość (+50%)

-Błyskawiczna realizacja (+30%)

-Autouzupełnienie (+25%)

-Stopniowe dodawanie (+30%)

Opinie o lajki.eu

Regulamin i polityka prywatności

Przed zakupem powinniśmy sprawdzić regulamin i politykę prywatności – warto wiedzieć co się dzieje z naszymi danymi i jakie kruczki prawne są w regulaminach. Pamiętaj, że każda strona komercyjna musi mieć regulamin a w regulaminie powinny być zawarte informację takie jak 1) Nazwa firmy 2) Adres siedziby 3) NIP lub odpowiednik. Jeśli trafimy na stronę bez tych 3 informacji powinna nam się zapalić czerwona lampka.

ObsługaKlienta

★★★★☆

OcenaKontaktu

Średni czas odpowiedzi:
15 minut
Kulturalna obsługa
Tak
Kompetentna obsługa
Tak
Wyczerpujące odpowiedzi
Tak

FormyKontaktu

Zakładka „kontakt”
Tak
Czat na stronie
Tak
Kontakt mailowy
Tak
Kontakt telefoniczny
Nie

CzęstePytania

Czy to bezpieczne i legalne?

Tak, wszystko odbywa się z udziałem prawdziwych użytkowników więc nie naruszamy żadnych zasad serwisów z, którymi współpracujemy. Możesz zakupić dowolną usługę bez obawy o utratę konta czy zablokowanie.

Co oznacza jakość przy usłudze?

  • Jakość to dobrowolny wybór dla klienta kont z których będzie przeprowadzona interakcja z profilem, obecnie dostępne są Niska jakość oraz Wysoka jakość.
  • Wysoka jakość to konta o uzupełnionym profilu posiadające własne zdjęcia z 30 dniową gwarancją trwałości od operatora.
  • Niska jakość to konta niskiej jakości z przypadkowymi nazwami bez zdjęć profilowych i o pustych profilach, konta nie muszą wchodzić w interakcje z kanałem mediów.

Co oznacza jakość przy usłudze?

  • Dodatkowa opcja Błyskawiczna realizacja to usługa premium która gwarantuje wykonanie zamówienia klienta w pierwszej kolejności przed zamówieniami zwykłymi bez kolejki.
  • Dodatkowa opcja Autouzupełnienie to usługa premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie zakupionej usługi w przypadku spadku większego niż 50% zakupionego pakietu.
  • Opcja stopniowego dodawania to dodatkowa opcja dla klienta polegająca na podzieleniu w czasie pozyskiwanych obserwacji, polubień, subksrybcji, wyświetleń, komentarzy czy odtworzeń lub innych usług świadczonych w serwisie jeżeli wykupiona ilość to przynajmniej 200. Minimalne dodanie na jeden okres czasowy wynosi 100 i nie podlega zmianom. Użytkownik zobowiązany jest do podania informacji o czasie rozłożenia zamówienia w polu „Linki”, jeżeli jednak tego nie zrobi rozłożenie w czasie będzie losowe. Zamówienia o zbyt małej ilości zostaną dodane tradycyjnie i nie podlegają reklamacjom.

Jakie są metody płatności?

Dostępne metody płatności to:

  • Szybki przelew z każdego banku w Polsce i Europie
  • Przelew klasyczny na poczcie
  • Płatności SMS
  • Płatność kartą kredytową

Ile trwa realizacja zlecenia?

Zamówienia są realizowane automatycznie i nie wymagają sprawdzenia przez pracownika. Jeżeli wypełniłeś/aś wszystko poprawnie zamówienie jest realizowane jeszcze tego samego dnia a czasem nawet w klika minut. Usługi takie jak Instagram Followers , Facebook Fanpage Like i Facebook Followers realizowane są nieco dłużej ze względów technicznych.

Opinie o Lajki.eu

Prawdziwe opinie o lajki.eu pochodzące z ich własnej strony, czy cena idzie w parze z jakością?

Ustaliłem, z Panem Bartoszem z supportu żeby rozłożyć moją kampanię na miesiąc aby wyglądało to naturalnie, nie było żadnego problemu obsługa bardzo miła i sympatyczna bardzo pozdrawiam 🙂

Jestem zachwycona, myślałam że będzie tak jak u konkurencji jedynie puste konta bez żadnej aktywności! Okazało się że dostaję prawdziwe również prawdziwe like a nawet czasem ktoś skomentuje. Super sprawa polecam każdemu

Lajki, które kupiłem nie spadają a cały czas przychodzi mi ich więcej, nie spodziewałem się że będą to prawdziwe osoby a jednak!

Dzięki prawdziwym polubieniom mój fanpage zyskał większy rozgłos a ja nowych czytelników. Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm i dobrze wykonaną pracę.

Podsumowanierecenzji.

Śmiało musimy przyznać lajki.eu etykietę najbardziej profesjonalnego serwisu umożliwiającego zakup fanów oraz polubień. Oferta, którą prezentuje firma jest bardzo skromna lecz usługi świadczone przez serwis stoją na najwyższym poziomie i przewyższają konkurencję! Za wszystko niestety przychodzi płacić użytkownikowi i w ogólnym rozrachunku jest nieco drożej, ale jeżeli ktoś oczekuje najwyższej jakości z pewnością znajdzie ja tu co potwierdzają opinie o lajki.eu

Oceń stronęLajki.eu

Opinie o Lajki.eu
Ocena 4.8 z: 106