social media patern background image

Dziewczyna Mateusza Murańskiego na Instagramie

Mateusz Murański to popularny influencer, którego kanał na YouTube śledzi coraz większa liczba osób. Jego filmy często dotyczą tematów lifestyle’owych, a także relacji międzyludzkich i rozwoju osobistego. Jednym z tematów, który przewijał się w jego filmach, jest jego dziewczyna, która w ostatnim czasie zrobiła dużą karierę na Instagramie.

Kim jest dziewczyna Mateusza Murańskiego?

Jak się okazuje, dziewczyna Mateusza Murańskiego na Instagramie to Olga Grygierczyk – osoba, która na co dzień pracuje jako modelka. Na swoim profilu w mediach społecznościowych dzieli się z fanami swoją codziennością, a także pokazuje swoje piękne zdjęcia. Obecnie ma już ponad 100 tysięcy obserwujących, a liczba ta cały czas rośnie.

Jakie zdjęcia publikuje?

Olga Grygierczyk na Instagramie publikuje przede wszystkim zdjęcia związane ze swoją pracą jako modelka. Można tu znaleźć piękne portrety, ale także ujęcia z sesji zdjęciowych. Ponadto, Olga chętnie dzieli się z fanami swoimi codziennymi zajęciami, a także podróżami, które odbywa w różnych częściach świata. Na jej profilu znajdziecie również mnóstwo zdjęć z Mateuszem Murańskim.

Czym zajmuje się Olga Grygierczyk?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, na co dzień Olga pracuje jako modelka. Współpracuje z wieloma agencjami modelek, dzięki czemu jej praca związana z modelingiem rozwija się w bardzo dobrym tempie. W mediach społecznościowych pokazuje jednak nie tylko swoje zdjęcia z branży beauty, ale również swoje zainteresowania, które często związane są z modą, ale także ze zdrowym stylem życia.

Podsumowanie

Dziewczyna Mateusza Murańskiego na Instagramie, czyli Olga Grygierczyk, to osoba, która dzięki swoim pięknym zdjęciom i pracy jako modelka zdobyła dużą popularność w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie to miejsce, gdzie możecie zobaczyć wiele ciekawych ujęć z jej życia, a także poznać jej zainteresowania.

Interesują Cię inne przedsiębiorcze profesjonalistki? Poznaj Katarzynę Głuchowską czyli najlepszego konferansjera anglojęzycznego w Warszawie. Więcej na naszym blogu.