Jak przyspieszyć rozwój konta na Instagramie

Jak przyspieszyć rozwój konta na Instagramie

Prowadzisz własny biznes? Z pewnością stale poszukujesz nowych klientów na swoje produkty i usługi. Jedną z możliwości ich pozyskiwania jest różnego rodzaju reklama, chociażby w wyszukiwarce Google. Inną, która stale zyskuje na popularności są social media. Serwisy Facebook, Instagram, czy TikTok każdego dnia odwiedzają miliony użytkowników. W poniższym tekście skupimy się na Instagramie, a dokładniej na tym, na czym polega kupowanie lajków i obserwujących. Napiszemy, kiedy warto zdobyć lajki poprzez zakup i na co zwracać uwagę. Więcej informacji na temat tworzenia fake kont na Instagramie znajdziesz tutaj.

Dla kogo jest skierowana usługa like Instagram?

Obecność w mediach społecznościowych już dawno przestała być traktowana wyłącznie jako sposób na spędzenie wolnego czasu. Aktualnie tysiące firm traktuje aplikację Instagram jako jedną z głównych platform do budowania wizerunku, zdobywania klientów i utrzymywania z nimi kontaktu. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że podobnie jak w wielu innych branżach w przypadku mediów społecznościowych najtrudniejsze są początki.
Możemy mieć ciekawy profil, publikować regularnie nasze posty, ale to samo robi każdy. Jak się zatem wybić, aby stale pozyskiwać nowych, aktywnych użytkowników, którzy z czasem staną się naszymi klientami?
Zazwyczaj opcje są dwie. Systematyczność i liczenie na to, że algorytm Instagrama zauważy nasz profil i zacznie go pokazywać innym lub przyspieszenie tego procesu poprzez kupowanie polubień i obserwujących. Jeśli zatem nie chcesz czekać i boisz się, że Twoja praca nie zostanie zauważona kup lajki Instagram.

Czy kupowanie lajków przyda się każdemu?

Popularność influencer marketingu spowodowała, iż coraz więcej osób marzy o tym, aby dołączyć do grona znanych i lubianych, do których zgłaszają się marki w celu nawiązania płatnej współpracy. Już jakoś tak jest, że jako ludzie bardzo często oceniamy profile po tym, ile mają obserwujących i ile lajków (serduszek, łapek w górę) zbierają poszczególne posty. Pomiędzy influencerami mającymi tysiące like pod każdym postem panuje ogromna konkurencja. Niektórzy działają jednak w social media od lat i trudno liczyć, że można łatwo dołączyć do tego grona. Chcąc jednak zwiększyć swoją rozpoznawalność warto kupować lajki, aby algorytm zauważył, że nasze posty mają pozytywny odbiór. Regularne kupowanie polubień po pewnym czasie może przełożyć się na wzrost liczby obserwujących i tak uruchomimy samonapędzający się mechanizm, w którym większa liczba obserwujących, przyciąga kolejnych, a to pozwoli pozyskiwać nowe like pod naszym postami. Kupując lajki należy zachować umiar i kierować się jakością, a nie ilością, o czym wspomnimy poniżej.

Ile kosztują lajki Instagram?

I tak dotarliśmy do pytania, które z pewnością zadaje sobie duża część osób planująca kupić polskie lajki.
Ile to kosztuje? Nie ma co ukrywać, iż cena ma tu duże znaczenie. Kupno lajków powinno być skalkulowane biznesowo. Jeśli chcemy zarabiać na naszym profilu trudno liczyć, że 100 czy 200 lajków podbije Instagrama.
Zerknijmy zatem do cennika jednej z najbardziej znanych firm, która pomaga w kupowaniu lajków i odpowiedzmy na pytanie, ile kosztują lajki Instragram?

Cena zależy od 3 czynników:
– ilości polubień (możemy wybierać pakiety od 10 do nawet 50 000 polubień),
– opcji dodatkowych (np. czasu realizacji).
– rabatów, na które mogą liczyć stali klienci.

I tak najtańsze pakiety dostępne są już od kilku złotych, najdroższe to ponad 500 zł.
Znając ceny łatwiej planować działania w dłuższej perspektywie.

Na co zwracać uwagę, zanim zdecydujemy się na kupno Instagram like?

Usługa like Instagram podobnie jak kupowanie obserwujących na Instagramie może budzić pewne kontrowersje z co najmniej dwóch powodów: bezpieczeństwa naszego konta oraz przestrzegania regulaminu Instagrama. Dlatego też kupno lajków warto realizować za pośrednictwem firm, które działają na tym rynku od kilku lat. Co należy rozumieć przez bezpieczeństwo naszego konta? Przede wszystkim unikajmy wszelkich ofert zakupu obserwujących lub lajków, które wymagają podawania danych do logowania dla naszego konta.
W rzetelnych firmach jedyne co jest potrzebne do zakupu polubień to wykupienie odpowiedniego pakietu. Następnie wystarczy skopiować link do profilu lub konkretnego zdjęcia i to podać go w zamówieniu.

Druga sprawa to jakość i ilość polubień. Jeśli licznik lajków na nowopowstałym profilu zacznie notować setki zdarzeń może to wyglądać nienaturalnie. Tak samo setki nowych obserwujących każdego dnia na nowym profilu mogą zwrócić uwagę algorytmom, że coś jest nie tak. Dlatego, jeśli tylko możemy zadbać o to, aby zamówione lajki pojawiały się sukcesywnie, a nie naraz, zróbmy to.

Nie jest sztuką kupić na Instagramie lajki. Sztuką jest kupić lajki z głową. Jeśli lajki pochodzą z dziwnych źródeł np. martwych kont, botów nie będą miały większego wpływu na naszą działalność. Tak naprawdę liczą się jedynie prawdziwe konta. To za nim stoją żywi ludzie. Dla nas powinno być najważniejsze to czy są to polskie lajki.

Uważaj też na oferty typu „super tanie lajki”. Może i będą one tanie. Pytanie, czy będą miały jakąkolwiek wartość. Szybkie lajki mogą kusić, szczególnie osoby początkującew świecie social media. Analogicznie jak w wielu innych przypadkach, super okazje wcale nie muszą atrakcyjne. Wiesz już jak kupować Instagram like.
I pamiętaj, że własnej pracy nie zastąpi nic. Im więcej ciekawych postów przygotujemy na profil, tym więcej okazji do ich promocji.