Promowanie swoich usług to nie tylko zwiększanie atrakcyjności swojej oferty w oczach klientów – to również konieczność walki z konkurencją. Chcąc obniżyć ranking innego filmu, możemy skorzystać z możliwości zakupu łapek w dół na Youtube. Zobacz, dlaczego łapki w dół Youtube to świetny sposób na zniszczenie konkurencji!

 • Łapki w dół na Youtube – co to jest?
 • Łapki w dół w serwisie Youtube – dlaczego warto kupić?
 • Youtube dislike bot – zalety
 • Youtube łapki w dół – jak kupić
 • Negatywne reakcje na Youtube – co warto wiedzieć?

Łapki w dół na Youtube – co to jest?

Szanowny użytkowniku Youtube – każdy twój film poddawany jest ocenie oglądających.  Prawdopodobnie wiesz o tym, że negatywne reakcje – łapki w dół, czyli przycisk wyrażający niezadowolenie z treści – nie wpływają dobrze na promocję twojej twórczości. Opinie użytkowników serwisu Youtube nie tylko obniżają wartość twoich filmów na tle konkurencji, ale również sprawiają, że stajesz się mniej atrakcyjny w oczach odbiorców. Negatywne oceny nie zachęcają nowych osób do zapoznania się z tym, co tworzysz – a na tobie wywierają presję i prowadzą do stresu i niezadowolenia.

Negatywne oceny dodawane do twojego konta z pewnością demotywują – jednak możesz to wykorzystać, by walczyć z konkurencją! Jeśli chcesz, by licznik łapek w dół u twojego rywala zaczął wskazywać znacznie większą liczbę – creator feedback z pewnością jest dla ciebie idealnym narzędziem. Nie musisz nic robić sam – możesz po prostu kupić łapki w dół, a następnie czekać na efekty.

Jeżeli mowa o walce z konkurencją, do perfekcji opanował to Boxdel. Zobacz jak dywanik.pl stara się wywrzeć monopol na informacje.

#1 ★★★★★

Zalety:

Szybka realizacja zamówień

Atrakcyjne ceny

Chat na żywo dla klientów

Najwyższa jakość usług

Kupony:

TANIE-LAJKI

-10%

Kupon rabatowy na wszystkie usługi, bez daty ważności.

Łapki w dół w serwisie Youtube – dlaczego warto kupić?

Łapki w dół Youtube to doskonały sposób, by wybrane filmy konkurencji przestały skutecznie docierać do odbiorców. Dodawane stopniowo negatywne oceny wpływają na algorytm serwisu Youtube – który z kolei ma wpływ na pozycjonowanie i promowanie: zarówno jeśli chodzi o dany film, jak i o cały kanał.

W Internecie ogromnie liczy się pierwsze wrażenie – ludzie, widząc źle oceniony film, często rezygnują z jego oglądania. Filmy, w których użytkownicy dodali jedynie 40% polubień, często są usuwane albo ukrywane przed widzami. Samo ukrycie liczby łapek niewiele zmienia – choć oglądający jej nie zauważą, algorytm Youtube nadal będzie brał je pod uwagę. By dodać dislike do filmu w dużej ilości – trzeba jednak zadbać o to, by ten negatywny wzrost wyglądał naturalnie. Ważne jest stopniowe dodawanie łapek w dół – twórca filmów nie będzie w stanie zorientować się, że ktokolwiek się do tego przyczynił.

Youtube dislike bot – zalety

Łapki w dół na Youtube to rodzaj usługi, za pomocą której możesz skutecznie walczyć z filmami twórców, którzy są twoją konkurencją. Dlaczego warto? Jeśli prowadzisz swoje Youtube studio – pamiętaj o tym, że:

 • Negatywne oceny filmów to dla wielu twórców powód do zmartwień – twoja konkurencja będzie przejmować się, że nie spełnia oczekiwań odbiorców
 • Nawet niewielkie ilości negatywnych ocen umożliwiają skuteczne sabotowanie autorów popularnych filmów
 • Nie potrzebujesz fikcyjnych kont na Youtube ani botów – możesz zamówić gotową usługę, a profesjonaliści zajmą się resztą
 • Zmniejszysz zasięgi konkurencji
 • Masz szanse na wywołanie kontrowersji – i odciągnięcie uwagi twórców od swojej pracy
 • Negatywne oceny filmów to idealny sposób na to, by wyprowadzić konkurencję z równowagi
 • Efekt jest natychmiastowy – możesz wywołać efekt lawinowy i sprawić, że negatywny feedback posypie się z każdej strony
 • Takie działanie jest anonimowe – nikt się nie dowie, kto stał za zamówieniem łapek w dół

Youtube łapki w dół – jak kupić

Jak kupić łapki w dół na Youtube? To proste – na pewno poradzi sobie z tym każda osoba. Nie trzeba instalować żadnych programów ani przeprowadzać skomplikowanych czynności – wystarczy, że podasz link do filmu, który ma otrzymać dodatkowe negatywne oceny. Kupno łapek w dół jak i like na YouTube jest dostepne między innymi na stronie Szybkielajki  – możesz przy tym liczyć również na korzystną cenę.

Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić, jest wybór filmu na Youtube. Może to być zarówno zwykły film, jak i transmisja na żywo lub premiera. Następnie – skopiuj link wybranego video i prześlij go profesjonalistom, którzy zajmą się całą resztą. Za transakcję możesz zapłacić za pomocą przelewu, karty lub BLIK-a.

Negatywne reakcje na Youtube – co warto wiedzieć?

Generator łapek w dół doskonale imituje prawdziwe reakcje użytkowników – wszystko wygląda tak, jakby faktycznie kilkaset osób kliknęło opcję „nie podoba mi się” pod wybranym filmem. Wszystko wygląda naturalnie – to właśnie dlatego to narzędzie jest tak skuteczne. Choć twórcy filmów mogą sprawdzić, kto dał łapkę w dół pod filmem – dane, jakie uzyskują, nie są zbyt konkretne. Ostateczne wykrycie źródła kiepskich ocen filmu nie jest więc możliwe.

Kupowanie łapek w dół to prosty i skuteczny sposób na walkę z konkurencją. Nie tylko sprawi, że dane filmy staną się mniej widoczne – na pewno zakłócą też spokojne przygotowywanie kolejnych materiałów i sprawią, że twórca poczuje presję i stres. Kupno łapek w dół nie jest skomplikowane, a efekty pojawią się od razu – zdecydowanie warto spróbować!

4/5 - (50 opinie)