opinie o Lajkifb.pl

Lajkifb.pl to obecnie leader na rynku w sprzedaży lajków i obserwacji sprawdzamy czy opinie o Lajkifb.pl to prawda. Przeczytaj naszą recenzje i dowiedz się jakie są opinie o Lajkifb.pl największym tego typu serwisie w polsce!lajkifb.pl


Strona internetowa:
Zarejestrowana firma?
TAK
Rok założenia
2017
Usługi
Facebook
Nasza ocena
★★★☆☆

Lajkifb.pl opiniaw skrócie.

Lajkifb to kompletnie nowy rywal dla większych potentatów takich jak szybkielajki czy kuplike. Oferta, którą prezentują na stronie przeznaczona jest konkretnie w jeden serwis by rzekomo były to możliwie najlepsze usługi! Podobnie jak Instalajki skupili się oni na wszystkich aspektach jednego serwisu i oferują jego kompleksową promocje. Najtańsze usługi można dorwać już od 3 zł co w cale nie jest złym wynikiem. Do każdego zamówienia możemy dobrać indywidualne opcje i podać wiele linków!

 

Niestety lajkifb.pl nie oferuje porad ani supportu na facebooku ani nawet czatu, dlatego może to odstraszać niektórych klientów. Nie ma się jednak czego obawiać, z tego co przetestowaliśmy system nie wymaga nadzoru człowieka a wszystko odbywa się automatycznie! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem umiejętności technicznych programistów i dopracowania pod względem wizualnym. Lajkifb to jeden z lepszych serwisów, które polecamy mimo wielu wad na pewno znajdzie on swoich fanów!

Lajkifb.pl opiniapełna recenzja.

W chwili założenia firmy w 2017 roku Lajkifb nie stanowił jeszcze poważnego zagrożenia dla swoich większych rywali. Z czasem firma wprowadzając nowe usługi w znacznie niższych cenach zyskała setki wielbicieli, którzy poniekąd pozwolili im się rozwinąć. Obecnie Lajkifb to już coś więc niż tylko lajki na fb, w serwisie pojawiły się takie usługi jak polubienia fanpage, komentarze wyświetlenia czy lajki konkursowe np w komentarzach. Lajkifb oferuje wszystkie kompleksowe usługi dostępne u konkurencji i niczym nie odbiega od topki. Lajkifb to zdecydowanie strona z największą liczbą opinii ponieważ każda usługa ma ich ponad 700! To świetny wynik zważywszy na tak krótki czas na rynku.

 

W serwisie znajdziemy jedynie usługi Facebook, być może kiedyś to się zmieni lecz obecnie promowany jest tam tylko fb. Do wyboru są takie opcje jak jakość – niska lub wysoka, błyskawiczna realizacja, geotargetowanie, autouzupełnienie oraz stopniowe dodawanie. W naszym teście wybraliśmy 500 followersów z opcjami wysoka jakość (taka jest zalecana)oraz błyskawiczna realizacja. Po dokonaniu płatności w ciągu około 10/15 minut zaczeły przybywać followersy
co aż nas zdziwiło ponieważ byliśmy przygotowani na oczekiwanie chociaż kilku godzin (na stronie deklarują, że realizacja z opcją błyskawiczna realizacja jest do 24 godzin).

Lajkifb.pl Cennik

CenyFacebook Fanpage Like

Polubienia strony na FB

Cena

100 like

od 9.99 zł

250 like

od 19.99 zł

500 like

od 34.99 zł

1000 like

od 69.99 zł

2500 like

od 159.99 zł

5000 like

od 309.99 zł

10000 like

od 549.99 zł

DostępneOpcje

-Niska jakość (w cenie)

-Wysoka jakość (+50%)

-Błyskawiczna realizacja (+30%)

-Autouzupełnienie (+25%)

-Stopniowe dodawanie (+30%)

CenyFacebook Post Like

Lajki na fb

Cena

100 like

od 3.99 zł

250 like

od 4.99 zł

500 like

od 5.99 zł

1000 like

od 10.99 zł

2000 like

od 24.99 zł

5000 like

od 44.99 zł

10000 like

od 79.99 zł

DostępneOpcje

-Niska jakość (w cenie)

-Wysoka jakość (+50%)

-Błyskawiczna realizacja (+30%)

-Autouzupełnienie (+25%)

-Stopniowe dodawanie (+30%)

Opinie o Szybkielajki.pl

Regulamin i polityka prywatności

Przed zakupem powinniśmy sprawdzić regulamin i politykę prywatności – warto wiedzieć co się dzieje z naszymi danymi i jakie kruczki prawne są w regulaminach. Pamiętaj, że każda strona komercyjna musi mieć regulamin a w regulaminie powinny być zawarte informację takie jak 1) Nazwa firmy 2) Adres siedziby 3) NIP lub odpowiednik. Jeśli trafimy na stronę bez tych 3 informacji powinna nam się zapalić czerwona lampka.

ObsługaKlienta

Opinie o Lajkifb.pl

★★★☆☆

OcenaKontaktu

Średni czas odpowiedzi:
2-3 dni
Kulturalna obsługa
Tak
Kompetentna obsługa
Tak
Wyczerpujące odpowiedzi
Tak

FormyKontaktu

Zakładka „kontakt”
Tak
Czat na stronie
Nie
Kontakt mailowy
Tak
Kontakt telefoniczny
Nie

CzęstePytania

Czy to bezpieczne i legalne?

Tak, wszystko odbywa się z udziałem prawdziwych użytkowników więc nie naruszamy żadnych zasad serwisów z, którymi współpracujemy. Możesz zakupić dowolną usługę bez obawy o utratę konta czy zablokowanie.

Co oznacza jakość przy usłudze?

  • Jakość to dobrowolny wybór dla klienta kont z których będzie przeprowadzona interakcja z profilem, obecnie dostępne są Niska jakość oraz Wysoka jakość.
  • Wysoka jakość to konta o uzupełnionym profilu posiadające własne zdjęcia z 30 dniową gwarancją trwałości od operatora.
  • Niska jakość to konta niskiej jakości z przypadkowymi nazwami bez zdjęć profilowych i o pustych profilach, konta nie muszą wchodzić w interakcje z kanałem mediów.

Co oznacza jakość przy usłudze?

  • Dodatkowa opcja Błyskawiczna realizacja to usługa premium która gwarantuje wykonanie zamówienia klienta w pierwszej kolejności przed zamówieniami zwykłymi bez kolejki.
  • Dodatkowa opcja Autouzupełnienie to usługa premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie zakupionej usługi w przypadku spadku większego niż 50% zakupionego pakietu.
  • Opcja stopniowego dodawania to dodatkowa opcja dla klienta polegająca na podzieleniu w czasie pozyskiwanych obserwacji, polubień, subksrybcji, wyświetleń, komentarzy czy odtworzeń lub innych usług świadczonych w serwisie jeżeli wykupiona ilość to przynajmniej 200. Minimalne dodanie na jeden okres czasowy wynosi 100 i nie podlega zmianom. Użytkownik zobowiązany jest do podania informacji o czasie rozłożenia zamówienia w polu „Linki”, jeżeli jednak tego nie zrobi rozłożenie w czasie będzie losowe. Zamówienia o zbyt małej ilości zostaną dodane tradycyjnie i nie podlegają reklamacjom.

Jakie są metody płatności?

Dostępne metody płatności to:

  • Szybki przelew z każdego banku w Polsce i Europie
  • Przelew klasyczny na poczcie
  • Płatności SMS
  • Płatność kartą kredytową

Ile trwa realizacja zlecenia?

Zamówienia są realizowane automatycznie i nie wymagają sprawdzenia przez pracownika. Jeżeli wypełniłeś/aś wszystko poprawnie zamówienie jest realizowane jeszcze tego samego dnia a czasem nawet w klika minut. Usługi takie jak Facebook Fanpage Like i Facebook Followers realizowane są nieco dłużej ze względów technicznych.

Opinie o Lajkifb.pl

Prawdziwe opinie o Lajkifb.pl zaimportowane z ich własnej strony, czy na pewno warto powierzyć pieniądze tej firmie?

“Rewelacja, lajki wykupione na stronie pojawiają się po 10 minutach od opłacenia. Korzystam od miesiąca i nigdy mnie nie zawiedli!”

“Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje i na próbę zamówiłem 1000 lajków. Wszystko przyszło po 10 minutach zgodnie z opisem można śmiało polecić firmę.”

Fajna usługa co najważniejsze wszystko zostało zrealizowane bardzo szybko nie jak w przypadku konkurencyjnych firm!”

“Jestem mile zaskoczony, polecam.”

Podsumowanierecenzji.

Możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć że serwis Lajkifb.pl oferuje doskonałą kombinacje jakości, ceny, opcji a także obsługi klienta dzięki, której wiemy za co się płaci. Serwis jest niezawodny oraz posiada szeroką ofertę usług do wyboru. Nigdy nie wymagają haseł ani informacji logowania, do realizacji zamówienia jest potrzebny tylko link. Jeśli kiedykolwiek z twoim zamówieniem będzie problem możesz spać spokojnie wiedząc, że ich obsługa klienta jest na najwyższym poziomie.

Oceń stronęSzybkielajki.pl

Opinie o Lajkifb.pl
Ocena 4.6 z: 114