opinie o Polskielajki.pl

Polskielajki.pl to serwis, który od niedawna zdobywa popularność wśród wielbicieli mediów społecznościowych. Strona zajmuje się sprzedażą usług promujących na Instagramie. Sama platforma działa bardzo przejrzyście a ceny usług są jednymi z niższych oferowanych obecnie na rynku, jakie są jednak opinie o polskielajki?. Serwis został bardzo ciepło odebrany przez klientów. Sami, więc postanowiliśmy sprawdzić jak w praktyce wygląda jego działanie.

Zalety:

 • Realne polubienia
 • Gwarancja jakości
 • Błyskawiczna realizacja
 • Wsparcie pozakupowe
Zarejestrowana firma?
TAK
Rok założenia
2019
Usługi
Instagram

Polskielajki.pl opinia w skrócie.

Strona Polskielajki to nowy serwis promocyjny, który powstał z inicjatywy sprzedaży polskich lajków na Instagramie. Pomimo dobrej jakości usług nie oferują oni jeszcze lajków z polskich kont jednak jak zapewnia właściciel wkrótce ma się to zmienić. W serwisie znajdziemy jedynie usługi promocyjne na Instagramie, na których chcieli skupić się twórcy. Jak powiedział nam jeden z twórców:

Chcemy się skupić na jednej platformie, by usługi które świadczymy przewyższały konkurencje. Mamy ambitne plany i spore środki od inwestora by zostać numerem 1 w Polsce i oferować najlepsze ceny. Myślę że to tylko kwestia czasu aż będzie o nas głośno.

W Internecie brakuje jeszcze wielu opinii i wpisów na temat strony Polskielajki.pl jednak, gdy takie miejsca jak fora, komentarze czy filmy pojawią się postaramy się dodać je do tego wpisu tak by nasza recenzja była aktualna każdego miesiąca.

Wracając do serwisu, postanowiliśmy kupić followersy na Instagramie, system zamawiania jest nowoczesny i bardzo intuicyjny. Bardzo przypominające konkurencyjne… prawdopodobnie jest to jeden gotowy skrypt którym posługują się sprzedawcy. Mimo wszystko proces zamawiania jak i realizacji nie przekroczył 20 minut. Teraz najlepsze, wiele z tym obserwacji to byli Polacy! Serwis zastrzega jednak, że nie świadczą jeszcze oni polskich usług jednak szansa na polskie usługi jest bardzo wysoka. Można śmiało zarekomendować ten serwis ponieważ zarówno opinie o Polskielajki jak i nasze zamówienie wskazują, że jest to strona godna zaufania.

Pełna recenzja serwisu Polskielajki.pl

Polskielajki.pl to platforma zajmująca się głównie usługami na Instagramie. Standardowo strony sprzedające lajki, specjalizują się również w promowaniu klientów na Facebooku jak i innych mediach społecznościowych. Jednak w przypadku Polskielajki jest to na plus. Serwis zdecydował się na rozpoczęcie działalności posiadając na start jedynie usługi Instagram, aby skupić się na realizacji usług na najwyższym poziomie. Pomysł na “dopieszczenie” oferowanych usług wynika z zapotrzebowania zmiennego rynku. Jak sami wiemy konkurencji jest dużo, jednak nie każda z nich przykłada się do realizacji zamówień i to jest pole na którym serwis Polskielajki chciałby zabłysnąć.

Usługi mają być dobrej jakości co zaowocować ma powrotem klienta i złożeniem przez niego kolejnego zamówienia. Strategiczne działanie firmy ma bardzo dobry odbiór wśród klientów, którym udało się już zrealizować zamówienia na Polskie lajki. Serwis posiada wręcz nienaganne opinie.Chcąc przekonać się czy polskielajki opinie są wiarygodne sami przetestowaliśmy usługi firmy. Złożyliśmy zamówienie na 1000 polubień z dodatkową opcją realizacji poprzez prawdziwe konta i zapłaciliśmy za zamówienie  zgodnie z przejrzystą instrukcją. Polubienia otrzymaliśmy już po kilku minutach. Lajki były pochodzenia Polskiego a profile z których zostały dodane, niczym nie różniły się od innych użytkowników  instagrama co było dla nas naprawdę pozytywnym zaskoczeniem. Finalizacja zlecenia została wykonana dokładnie tak jak jest to opisane na stronie.Tydzień po zakupie nie zaobserwowaliśmy żadnych spadków. 

Cennik

CennikLajki na Instagramie

100

8,49 zł

250

9,99 zł

500

14,49 zł

1000

18,69 zł

2500

32,39 zł

CennikObserwacje

100

14,99 zł

250

24,99 zł

500

34,99 zł

1000

59,99 zł

2500

129,99 zł

Usługi Polskie Lajki

Serwis Polskielajki w swojej ofercie posiada obecnie 4 usługi promocyjne na Instagramie. Jest to zdecydowanie znacznie mniej niż konkurencja lecz jakoś, którą oferuje serwis rekompensuje skromną ofertę. Poniżej prezentujemy aktualne usługi dostępne na stronie:

 • Followersy na Instagramie
 • Like na Instagramie
 • Komentarze na Instagramie
 • Wyświetlenia n a Instagramie

Przejdź na stronę Polskielajki.pl by poznać dokładną ofertę i więcej cen klikając na przycisk poniżej.

Dostępne opcje w zamówieniu:

-Sztuczne konta (w cenie)

-Prawdziwe konta (+50%)

-Błyskawiczna realizacja (+30%)

-Gwarancja premium (+30%)

-Stopniowe dodawanie (+25%)

Polskie Lajki opinie

Opinie o Polskielajki.pl

Prawdziwe opinie o polskielajki.pl z ich własnej strony, czy na pewno warto powierzyć pieniądze tej firmie?

Złożyłem 3 zamówienia jednego dnia i wszystkie zostały zrealizowane zaraz po opłaceniu KONTA PRAWDZIWE nie jakieś arabskie !!! szacun ^^

Ceny tańsze prawie dwukrotnie niż u konkurencji a usługa dobra!!! warto wlecieć probsy

Super polubienia z prawdziwych profili to mi się podoba c:

estem stałym klientem polskielajki od kilku miesięcy realizują moje zlecenia i nigdy jeszcze nie miałem problemów z zamówieniem
Współpraca na wysokim poziomie – WARTO !

Regulamin i polityka prywatności

Przed zakupem powinniśmy sprawdzić regulamin i politykę prywatności – warto wiedzieć co się dzieje z naszymi danymi i jakie kruczki prawne są w regulaminach. Pamiętaj, że każda strona komercyjna musi mieć regulamin a w regulaminie powinny być zawarte informację takie jak 1) Nazwa firmy 2) Adres siedziby 3) NIP lub odpowiednik. Jeśli trafimy na stronę bez tych 3 informacji powinna nam się zapalić czerwona lampka.

Regulamin serwisu

polskielajki.pl/regulamin/

Polityka prywatności

polskielajki.pl/polityka-prywatnosci/

Kontakt

polskielajki.pl/kontakt/

Obsługa klienta

polskie lajki logo

★★★★☆

OcenaKontaktu

Średni czas odpowiedzi:
10 minut
Kulturalna obsługa
Tak
Kompetentna obsługa
Tak
Wyczerpujące odpowiedzi
Tak

FormyKontaktu

Zakładka „kontakt”
Tak
Czat na stronie
Nie
Kontakt mailowy
Tak
Kontakt telefoniczny
Tak

Częste pytania

Czy to bezpieczne i legalne?

 Każda ilość jest dodawana w taki sposób by realizacja usługi była bezpieczna i szybka. Kupując na Polskielajki nie narażasz się na blokadę konta ponieważ like są prawdziwe.

Co oznacza jakość przy usłudze?

 • Jakość to dobrowolny wybór dla klienta kont z których będzie przeprowadzona interakcja z profilem, obecnie dostępne są Niska jakość oraz Wysoka jakość.
 • Wysoka jakość to konta o uzupełnionym profilu posiadające własne zdjęcia z 30 dniową gwarancją trwałości od operatora.
 • Niska jakość to konta niskiej jakości z przypadkowymi nazwami bez zdjęć profilowych i o pustych profilach, konta nie muszą wchodzić w interakcje z kanałem mediów.

Co oznacza jakość przy usłudze?

 • Dodatkowa opcja Błyskawiczna realizacja to usługa premium która gwarantuje wykonanie zamówienia klienta w pierwszej kolejności przed zamówieniami zwykłymi bez kolejki.
 • Dodatkowa opcja Autouzupełnienie to usługa premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie zakupionej usługi w przypadku spadku większego niż 50% zakupionego pakietu.
 • Opcja stopniowego dodawania to dodatkowa opcja dla klienta polegająca na podzieleniu w czasie pozyskiwanych obserwacji, polubień, subksrybcji, wyświetleń, komentarzy czy odtworzeń lub innych usług świadczonych w serwisie jeżeli wykupiona ilość to przynajmniej 200. Minimalne dodanie na jeden okres czasowy wynosi 100 i nie podlega zmianom. Użytkownik zobowiązany jest do podania informacji o czasie rozłożenia zamówienia w polu „Linki”, jeżeli jednak tego nie zrobi rozłożenie w czasie będzie losowe. Zamówienia o zbyt małej ilości zostaną dodane tradycyjnie i nie podlegają reklamacjom.

Jakie są metody płatności?

Dostępne metody płatności to:

 • Szybki przelew z każdego banku w Polsce i Europie
 • Przelew klasyczny na poczcie
 • Płatność kartą kredytową

Ile trwa realizacja zlecenia?

Realizacja usług na Polskielajki.pl jest bardzo szybka ale ze względu na dużą ilość zamówień stosujemy 10 minutowe kolejki by zapewnić ciągłość usług i prawidłowe działanie serwisu. Standardowa realizacja nie powinna trwać dłużej niż 72 godziny jednak zwykle jest to od kilku minut do kilku godzin.

Podsumowanie recenzji

Śmiało możemy uznać Polskie lajki za serwis z usługami z najwyższej półki. Polskielajki zaplusowały u Nas także stylistyką swojej witryny jak i samym jej funkcjonowaniem. Strona jest responsywna i świetnie działa na urządzeniach mobilnych. Ładowanie trwa kilka sekund a zaraz po przejściu wzrok przykuwa estetyczna wykonana strona główna serwisu. Samo działanie strony jest bardzo intuicyjne co ułatwia klientowi szybki i sprawny zakup usługi.

Czołowi gracze na rynku nie powinni lekceważyć mniejszej, lecz już bardzo mocnej konkurencji. Polskielajki stawiają na Instagrama, gdyż jest to jeden z trzech największych portali społecznościowych na świecie z aplikacji miesięcznie korzysta aktywnie ponad 800 milionów ludzi. Niczym zaskakującym nie jest, więc fakt że ludzie chcą tam być popularni. Jednak potencjalnych klientów w jakiś sposób trzeba do siebie przekonać. Polskielajki ewidentnie wiedzą jak to zrobić.

Oceń stronęPolskielajki.pl

Opinie o Polskielajki.pl
Ocena 2.3 z: 57