opinie o szybkielajki.pl

Szybkielajki.pl to obecnie leader na rynku w sprzedaży lajków i obserwacji sprawdzamy czy opinie o szybkielajki.pl to prawda. Przeczytaj naszą recenzje i dowiedz się jakie są opinie o szybkielajki.pl największym tego typu serwisie w polsce!Szybkielajki.pl


Strona internetowa:
Zarejestrowana firma?
TAK
Rok założenia
2015
Usługi
Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, SEO
Nasza ocena
★★★★★

Szybkielajki.pl opiniaw skrócie.

Szybkielajki to jedna z najlepszych platform którą testowaliśmy. Oferują oni przeróżne pakiety i usługi na Instagrama, Facebooka, Youtube i wiele innych. Ceny za usługi na stronie zaczynają się od 2.99 zł co jest jak najbardziej w porządku. W zamówieniu możemy indywidualnie ustalić jakie opcję nas interesują.

 

W razie jakichkolwiek problemów serwis oferuje bezpłatną pomoc poprzez facebook lub email (chociaż ta pierwsza opcja wypada lepiej czasowo, na odpowiedź na maile trzeba poczekać). Podsumowując – zakupiona usługa została wykonana poprawnie, zgodnie z opisami na stronie. Rekomendujemy korzystanie z usług serwisu Szybkielajki.pl

Szybkielajki.pl opiniapełna recenzja.

Od momentu powstania w 2016 roku Szybkielajki.pl stało się jedną z największych i najbardziej spójnych platform do zakupu usług social media. Dzięki doświadczeniu ludzi zarządzających serwisem oraz dzięki idealnemu dopasowaniu się pod klienta cenowo jak i podejściem można śmiało powiedziec, że to oni wyrzeźbili niszę, oraz zrobili z czegoś wyśmiewanego na allegro coś co w końcu ma ręce i nogi. Będąc jednymi z pierwszych na rynku możemy być pewni profesjonalizmu co zresztą widać po wielu „bajerach”, które opisują na swojej stronie. Opinie o szybkielajki.pl również były nienaganne a ich ilość w dosadny sposób dała nam do zrozumienia że działamy z profesjonalistami.

Na serwisie znajdziemy usługi dotyczące: Instagram, Twitter, YouTube, Facebook oraz SoundCloud. Do wyboru są takie opcje jak jakość – niska lub wysoka, błyskawiczna realizacja, geotargetowanie, autouzupełnienie oraz stopniowe dodawanie. W naszym teście wybraliśmy 500 followersów z opcjami wysoka jakość (taka jest zalecana)oraz błyskawiczna realizacja. Po dokonaniu płatności w ciągu około 10/15 minut zaczeły przybywać followersy
co aż nas zdziwiło ponieważ byliśmy przygotowani na oczekiwanie chociaż kilku godzin (na stronie deklarują, że realizacja z opcją błyskawiczna realizacja jest do 24 godzin).

Szybkielajki.pl Cennik

CenyInstagram Followers

 

 

Instagram Followers

Cena

100 followers

od 5.99 zł

250 followers

od 9.99 zł

500 followers

od 12.99 zł

1000 followers

od 16.99 zł

2500 followers

od 42.99 zł

5000 followers

od 84.99 zł

10000 followers

od 139.99 zł

DostępneOpcje

-Niska jakość (w cenie)

-Wysoka jakość (+50%)

-Błyskawiczna realizacja (+30%)

-Autouzupełnienie (+25%)

-Stopniowe dodawanie (+30%)

CenyInstagram Like

 

Instagram Like

Cena

100 like

od 5.99 zł

250 like

od 9.99 zł

500 like

od 12.99 zł

1000 like

od 16.99 zł

2500 like

od 42.99 zł

5000 like

od 84.99 zł

10000 like

od 139.99 zł

DostępneOpcje

-Niska jakość (w cenie)

-Wysoka jakość (+50%)

-Błyskawiczna realizacja (+30%)

-Autouzupełnienie (+25%)

-Stopniowe dodawanie (+30%)

CenyFacebook Fanpage Like

 

Facebook Fanpage Like

Cena

100 like

od 6.99 zł

250 like

od 16.99 zł

500 like

od 29.99 zł

1000 like

od 39.99 zł

2500 like

od 89.99 zł

5000 like

od 149.99 zł

10000 like

od 279.99 zł

DostępneOpcje

-Niska jakość (w cenie)

-Wysoka jakość (+50%)

-Błyskawiczna realizacja (+30%)

-Autouzupełnienie (+25%)

-Stopniowe dodawanie (+30%)

CenyFacebook Post Like

 

Facebook Post Like

Cena

100 like

od 3.99 zł

250 like

od 4.99 zł

500 like

od 5.99 zł

1000 like

od 8.99 zł

2000 like

od 17.99 zł

3000 like

od 26.99 zł

4000 like

od 35.99 zł

5000 like

od 44.99 zł

10000 like

od 79.99 zł

DostępneOpcje

-Niska jakość (w cenie)

-Wysoka jakość (+50%)

-Błyskawiczna realizacja (+30%)

-Autouzupełnienie (+25%)

-Stopniowe dodawanie (+30%)

Opinie o Szybkielajki.pl

Regulamin i polityka prywatności

Przed zakupem powinniśmy sprawdzić regulamin i politykę prywatności – warto wiedzieć co się dzieje z naszymi danymi i jakie kruczki prawne są w regulaminach. Pamiętaj, że każda strona komercyjna musi mieć regulamin a w regulaminie powinny być zawarte informację takie jak 1) Nazwa firmy 2) Adres siedziby 3) NIP lub odpowiednik. Jeśli trafimy na stronę bez tych 3 informacji powinna nam się zapalić czerwona lampka.

ObsługaKlienta

OcenaKontaktu

Średni czas odpowiedzi:
30 minut
Kulturalna obsługa
Tak
Kompetentna obsługa
Tak
Wyczerpujące odpowiedzi
Tak

FormyKontaktu

Zakładka „kontakt”
Tak
Czat na stronie
Tak
Kontakt mailowy
Tak
Kontakt telefoniczny
Nie

CzęstePytania

Czy to bezpieczne i legalne?

Tak, wszystko odbywa się z udziałem prawdziwych użytkowników więc nie naruszamy żadnych zasad serwisów z, którymi współpracujemy. Możesz zakupić dowolną usługę bez obawy o utratę konta czy zablokowanie.

Co oznacza jakość przy usłudze?

 • Jakość to dobrowolny wybór dla klienta kont z których będzie przeprowadzona interakcja z profilem, obecnie dostępne są Niska jakość oraz Wysoka jakość.
 • Wysoka jakość to konta o uzupełnionym profilu posiadające własne zdjęcia z 30 dniową gwarancją trwałości od operatora.
 • Niska jakość to konta niskiej jakości z przypadkowymi nazwami bez zdjęć profilowych i o pustych profilach, konta nie muszą wchodzić w interakcje z kanałem mediów.

Co oznacza jakość przy usłudze?

 • Dodatkowa opcja Błyskawiczna realizacja to usługa premium która gwarantuje wykonanie zamówienia klienta w pierwszej kolejności przed zamówieniami zwykłymi bez kolejki.
 • Dodatkowa opcja Autouzupełnienie to usługa premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie zakupionej usługi w przypadku spadku większego niż 50% zakupionego pakietu.
 • Opcja stopniowego dodawania to dodatkowa opcja dla klienta polegająca na podzieleniu w czasie pozyskiwanych obserwacji, polubień, subksrybcji, wyświetleń, komentarzy czy odtworzeń lub innych usług świadczonych w serwisie jeżeli wykupiona ilość to przynajmniej 200. Minimalne dodanie na jeden okres czasowy wynosi 100 i nie podlega zmianom. Użytkownik zobowiązany jest do podania informacji o czasie rozłożenia zamówienia w polu „Linki”, jeżeli jednak tego nie zrobi rozłożenie w czasie będzie losowe. Zamówienia o zbyt małej ilości zostaną dodane tradycyjnie i nie podlegają reklamacjom.

Jakie są metody płatności?

Dostępne metody płatności to:

 • Szybki przelew z każdego banku w Polsce i Europie
 • Przelew klasyczny na poczcie
 • Płatności SMS
 • Płatność kartą kredytową
 • Płatność funduszami na koncie użytkownika

Ile trwa realizacja zlecenia?

Zamówienia są realizowane automatycznie i nie wymagają sprawdzenia przez pracownika. Jeżeli wypełniłeś/aś wszystko poprawnie zamówienie jest realizowane jeszcze tego samego dnia a czasem nawet w klika minut. Usługi takie jak Instagram Followers , Facebook Fanpage Like i Facebook Followers realizowane są nieco dłużej ze względów technicznych.

Opinie o Szybkielajki.pl

Prawdziwe opinie o szybkielajki.pl zaimportowane z ich własnej strony, czy na pewno warto powierzyć pieniądze tej firmie?

Profesjonalna obsługa jak najbardziej polecam zakupy w tym sklepie transakcja okazała się szybko i przyjemnie dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia oraz kiedy zamówienie zostało zrealizowane duży plus!

Na próbę pakiecik 1000 like z kuponem, wszystko kosztowało grosze a dało mojemu profilowi takie zasięgi jak nigdy do tej pory. Polecam potraktować to jako inwestycję a nie kupowanie polubień. Bardzo dobra firma przyjazna klientom!!

Po raz kolejny miałem przyjemność skorzystać ze współpracy z szybkielajki. Potrzebowałam 10k like żeby wygrać konkurs, nie było problemu żeby zrealizować to zamówienie jeszcze tego samego dnia. Ekipa szybkielajki spisała się na medal bardzo dziękuję <3

Profesjonalnie i szybko. Nasza firma nie mogła trafić lepiej. W razie problemów kontaktujemy się z Szybkielajki na messengerze i odpowiedź jest po 10 minutach!! Followersy po 3 miesiącach dalej nie spadły super!

Podsumowanierecenzji.

Możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć że serwis Szybkielajki.pl oferuje doskonałą kombinacje jakości, ceny, opcji a także obsługi klienta dzięki, której wiemy za co się płaci. Serwis jest niezawodny oraz posiada szeroką ofertę usług do wyboru. Nigdy nie wymagają haseł ani informacji logowania, do realizacji zamówienia jest potrzebny tylko link. Jeśli kiedykolwiek z twoim zamówieniem będzie problem możesz spać spokojnie wiedząc, że ich obsługa klienta jest na najwyższym poziomie.

Oceń stronęSzybkielajki.pl

Opinie o SzybkieLajki.pl
Ocena 4.5 z: 589