Jak kupić followersów na instagramie [PORADNIK]


Zastanawiasz się jak kupić followersów na Instagramie. Może nie wiesz z jakich serwisów korzystać albo jak przebiega sam proces zakupu. W Prosty sposób wytłumaczymy Ci jak kupić followersów na Instagramie. Pamiętając o zwracaniu uwagi na dodatkowe opcje – od tego będzie zależał przebieg realizacji naszego zamówienia! Warto również poruszyć kwestie samej idei „kupowania fanów” – co możemy dzięki temu zyskać?

Kto powinien kupić followersów na Instagramie

Zacznijmy, więc od tego dla kogo została stworzona możliwość kupowania obserwacji jak i innych usług związanych z promowaniem w sieci. Doszło już do tego, że konta na portalach takich jak Instagram czy Facebook posiadają nie tylko osoby prywatne. Swoje profile prowadzą także firmy, które docierające w ten sposób do potencjalnych klientów jak i zwierzaki, których zdjęcia dumnie publikują za nich ich właściciele. Mimo społecznej różnorodności na Instagramie, wszystkich użytkowników tego portalu łączy jedno – chęć docierania do odbiorców. Publikujemy posty po to, żeby ktoś je zobaczył i to całkiem normalne. Pobudki są różne od zwykłego pochwalenia się ostatnim nabytkiem do promowania produktów i zarabiania na tym pieniędzy.

Zyskaj nawet 1000 realnych obserwacji
Realizacja w 10 minut już od 7.19 zł.

Pokażemy Ci  jak kupić followersów na instagramie poprzez jedną z popularniejszych stron  do tego przeznaczonych. Mowa o serwisie szybkielajki.pl, który jako jeden z pierwszych rozpoczął działania promujące klientów w mediach społecznościowych. Dziś strona oferuje zakup usług na Instagramie, Facebooku, Twitterze czy Tiktoku z możliwością pomocy przy opracowaniu strategii prowadzenia profilu na danym portalu. Jeśli jesteśmy zdecydowanie na zakupienie konkretnej usługę sam jej zakup jest dość intuicyjny.

Jak kupić followersów na Instagramie – Szybkielajki.pl

Niezależnie od tego z jakiego sprzętu korzystamy zaczynamy od wejścia przez wyszukiwarkę na stronę szybkielajki.pl W momencie, kiedy chcemy zamówić usługę poprzez komputer po lewej stronie na samej górze możemy znaleźć zakładkę „Kup Lajki”. Wystarczy, że najedziemy na nią myszką żeby pojawiło nam się główne usługi proponowane przez serwis. Klikamy w opcje „Obserwacje na Instagramie” i przechodzimy dalej. Na telefonie wygląda to dość podobnie po odpaleniu serwisu po lewej stronie widzimy trzy paseczki umożliwiające rozwinięcie dostępnych zakładek.  Przy wariancie „nasze usługi” klikamy w widniejący plusik. Poniżej pokażą nam się dostępne portale, na których za pomocą szybkielajki.pl możemy się promować. Wybieramy Instagrama i analogicznie klikamy w opcje „Obserwacje na instagramie”

jak kupić followersów na Instagramie z szybkielajki 

Wybór najlepszego pakietu 

Na tym etapie mobilnie jak i stacjonarnie serwis funkcjonuje praktycznie identycznie. Tutaj stajemy przed wyborem jaka liczba fanów nas interesuje. Zaznaczamy  opcję, którą jesteśmy zainteresowani  np. 1000 obserwacji i klikamy w poniżej umieszczony przycisk „przejdź dalej”. Warto pamiętać o tym że jeśli zdecydujemy się na większy pakiet cena będzie bardziej opłacalna. Nie wspominając już o samej efektywności reklamy.

jak kupować followersów na instagramie

Dostosowanie pod siebie dostępnych wariantów 

Kolejny element jest dość istotny a mianowicie musimy dostosować opcje tak, aby nasze zamówienie było zrealizowane w satysfakcjonujący dla nas sposób. Pierwszą z nich jest wybranie jakości. Tutaj polecam zaznaczenie dodania fanów poprzez prawdziwe konta. Jak sama nazwa wskazuje są to realne profile osób korzystających z platformy, dzięki tej możliwości usługa  przyniesie nam dużo więcej korzyści. Boty w przeciwieństwie do prawdziwych kont przyniosą jedynie sztuczny ruch.  Między jedną a drugą opcja różnica cenowa jest niewielka. Warto pamiętać jednak  że bot nigdy nie zostanie naszym prawdziwym fanem.

 

wysoka jakosc szybkielajki

Dodatkowe opcje realizacji

Błyskawiczna realizacja – której zakup zapewni dodanie naszego zlecenia priorytetowo do realizacji przez innymi zamówieniami.

Gwarancja premium – zapewniająca dodatkową ochronę naszego zamówienia. Obejmuje ona np. spadki w momencie, w którym któryś z naszych zakupionych fanów przestanie nas obserwować. Zaznaczamy więc to co nam odpowiada według preferencji i ponownie klikamy w przycisk „przejdź dalej”

 

warianty na szybkielajki

W pakiecie taniej? 

Tutaj już z górki zostaje wpisać nazwę konta na którym chcemy, aby nasz zakup został zrealizowany i kliknąć w lupke, która pozwoli na odnalezienie naszego profilu. Jak wszystko zostanie poprawnie odnalezione serwis zaproponuje nam dokupienie innych produktów w cenie z rabatem, który otrzymamy w pakiecie z obserwacjami! Wtedy warto skorzystać z okazji i dokupić trochę komentarzy czy lajków. Nasz profil będzie mógł się dalej rozwijać a my zachowamy trochę pieniędzy w kieszeni i załatwimy wszystko za jednym zamachem. Jeśli więc zdecydujemy się na np. dodatkowe 500 lajków wystarczy że w poniższe wolne pole podamy link do zdjęcia.

dodatkowe opcje szybkielajki 

 Opłacenie zlecenia – Nasz kod rabatowy! 

Ostatni element to transakcja za zlecenie. W koszyku pojawi nam się podsumowanie Naszego zamówienia tutaj wystarczy  kliknąć „Opłać zamówienie”. Wpisujemy imię i nazwisko bądź też dane firmy nie zapominając również o kodzie rabatowym. Upewniamy się że wprowadziliśmy wszystko poprawnie i zatwierdzamy klikając “Dalej”. Na stronie pokażą się dostępne metody płatności wybieramy taką, która nam odpowiada i dokonujemy płatność.  Na koniec jak transakcja zostanie zrealizowana zostaje tylko cieszyć się z efektów finalnych. 

kod rabatowy szybkielajki

Co zyskujesz kupując fanów?

W jaki sposób kupowanie obserwacji ma nam pomagać w rozwoju naszego instagrama? Żeby ktoś zainteresował się tematyką naszego konta najpierw musi  na niego wejść. Tylko jak sprawić, żeby odbiorcy trafili na nasz profil? Kupowanie obserwacji bywa błędnie kojarzone jedynie z nabywaniem pustych liczb. Nie możemy się z tym zgodzić! Oczywiście kupowanie fanów sprawi, że liczby na naszym profilu będą rosnąć. Jednak niesie to za sobą wiele innych korzyści takich jak np. zdobywanie zasięgów. Zasada jest prosta im więcej osób Cię obserwuje i im więcej posiadasz lajków czy komentarzy pod swoimi zdjęciami tym chętniej Instagram będzie Cię promował dalej. Niejeden znany dzisiaj influencer zaczynał od wspomagania się właśnie takimi metodami promocji, a kiedy jego popularność zaczynała trochę spadać odbudowywał w ten sposób grono swoich odbiorców. Kupieni obserwatorzy także mogą zostać naszymi fanami, którzy chętnie będą wchodzić z nami w interakcje pod nowo dodanymi zdjęciami.

jak kupić followersów na instagramie

Kto może zostać gwiazdą Instagrama? 

Wniosek nasuwa się sam, skoro Instagram jest po to, żeby docierać do ludzi to kupowanie obserwacji jest dla każdego! Pamiętajmy jednak o zdrowym podejściu. Duża liczba fanów nam nie pomoże, jeśli nie skupimy się na tym, aby treści na naszym profilu były wartościowe. Interesuje Cię rozwijanie swojego profilu na Instagramie? Jeśli tak koniecznie przeczytaj Jak wybić się na instagramie? Darmowe Porady!” Przyglądając się branży zaobserwować można zjawisko powstawania wielu nowych stron zajmujących się promocją w mediach społecznościowych. Większość z nich niestety po kilku dniach znika z internetu  nie mogąc zrealizować zamówień klientów, którzy im zaufali. Odsyłamy więc do rankingu – „Najlepsze firmy oferujące zakup fanów”. Sprawdź sam, gdzie warto kupować obserwacje i inne kampanie zwiększające ruch w mediach społecznościowych.

Jak kupić followersów na instagramie [PORADNIK]
Ocena 4.3 z: 8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *