Trustify to jak wiadomo portal zajmujący się testowaniem i ocenianiem usług oraz serwisów. Ostatnio jednak wpadliśmy na pomysł, że będziemy też dzielić z Wami nowinkami ze świata mediów społecznościowych takich jak Instagram czy Facebook. Jak wiecie z rankingu polecanych sklepów Szybkielajki to obecnie lider w sprzedaży lajków, followersów czy komentarzy na Instagramie. Nie powinno więc dziwić, że cały czas wprowadzają oni nowe innowacje i ulepszenia. Ostatnio bardzo poprawiła się ogólna stabilność pracy serwisu. Zamówienia realizowane są szybciej a strona jest dostępna praktycznie cały czas. Serwis duży nacisk kładzie na kontakt z klientami. Stale ulepszają oni formy kontaktu i jakość swoich usług. Tym razem usprawnienie dostała sama forma składania zamówienia. Kilka dni temu serwis wprowadził duże zmiany na stronach z kategorii Instagram. Związane są one z łatwiejszym i bardziej nowoczesnym modelem składania zamówień. Jeśli często kupujecie usługi promujące na Instagramie wiecie już, że teraz jest to dużo łatwiejsze. 

Nowość na Szybkie Lajki! 

Do tej pory aby nasze zlecenie na szybkie lajki zostało poprawnie zrealizowane musieliśmy przy składaniu zamówienia podać właściwy link do realizacji np. „https://instagram.com/p/xyz/”. W momencie kupowania lajków na Instagramie szybkie lajki wymuszały na nas podanie poprawnego linku. Część użytkowników miała jednak z tym problem. Sam fakt, składania zamówień z urządzeń mobilnych nie ułatwiał sprawy. Ulepszeniu i poprawie uległa również możliwość działania pakietów. Teraz jest to bardzo intuicyjne ponieważ od razu po podaniu naszej nazwy na Instagramie wyskakuje profil i lista dodanych przez nas fotografii! Trzeba przyznać, że system robi wrażenie a co najważniejsze nie wymaga podawania hasła do prawidłowego działania! Teraz gdy chcecie podzielić wybrany pakiet wystarczy kliknąć na miniaturkę zdjęcia zamiast mozolnie kopiować link do każdego z nich.nowość w składaniu zamówień na szybkielajki

Promowanie Instagrama jest teraz łatwiejsze

Dziś składanie zamówienia zajmuje dosłownie parę sekund! Nie trzeba nic kopiować, przechodzić na Instagrama itd. Serwis Szybkielajki ułatwił ten element do tego stopnia że jedyne co jest od nas wymagane to podanie nazwy użytkownika. Pokażemy Wam jak wygląda to w praktyce. Po wejściu na Szybkielajki a następnie np. w produkt “lajki na instagramie”. Standardowo musimy wybrać ilość lajków jaka nas interesuje i przejść dalej. Następnie dobieramy  warianty związane z realizacją. Zaznaczamy jakość profili, szybkość dodawania itd. Po dostosowaniu pod nasze wymagania sposobu realizacji podawaliśmy link do zdjęcia.

wyświetlenia instastory

Teraz wystarczy że w przeznaczonym do tego miejscu wpiszemy nazwę naszego konta. Później  klikając w lupę po prawej stronie, by serwis mógł was znaleźć i wyświetlić profil. W momencie gdy pojawią się miniaturki pozostaje jedynie wybrać zdjęcia. Ilość lajków zostanie podzielona między wybranymi postami, tak aby każde z nich otrzymało ich tyle samo. Jest to dobry sposób promowania całego profilu za jednym razem. Szybkielajki zapamiętają nasze konto i w momencie, kiedy przejdziemy z jednego produktu na drugi, nie będziemy musieli ponownie wprowadzać nazwy naszego profilu.

promowanie instagrama na szybkie lajki

Skuteczna promocja na Instagramie – Szybkie Lajki 

Zmiany obejmują również inne usługi na instagramie. W przypadku promowania instastory po wpisaniu nazwy nasze zdjęcia wyświetlą się w formie miniaturek relacji. Teraz usługa realizowana jest  jeszcze szybciej. Efektu finalnego możemy się spodziewać nawet w 10 minut!  Przy wyświetleniach na instagramie pojawią się tylko nasze filmiki. Podobnie jak w przypadku komentarzy będą widoczne z podglądem aktualnej ilości  jaką udało nam się pod nimi uzyskać. Wszystko po to aby łatwiej było nam oszacować jaka łącznie będzie ich liczba po realizacji. Pojawiła się też możliwość śledzenia usługi Autolajki w zakładce „Moje Konto”.  Daje nam to łatwy i jasny podgląd wybranego pakietu. W prosty sposób dowiecie się ile zdjęć zostało już wykorzystane. Sprawdzicie ilość lajków dodawanych do nowych zdjęć a także dowiecie się ile zdjęć pozostało do końca pakietu.  System wysyła również email przypominając że pakiet się kończy. Pozwala to na szybkie  przedłużenie pakietu tak aby zdjęcia były promowane bez przerwy.

automatyczne lajki na instagramie

Czym jeszcze zaskoczy nas serwis?

Jak widać szybkie lajki rozwijają się i idą z duchem czasu. Promowanie Instagrama w taki sposób to norma. Świadczy o tym liczna ilość influencerów czy Instagramerów, która w 2019 jest tak duża że ciężko jest nadążyć za wszystkimi. Wierzymy, że mimo licznych zmian Szybkie Lajki zaskoczą nas jeszcze nowościami. Udowodnią, że pozytywna opinia naszego serwisu nie została wystawiona przypadkowo. Możecie przetestować nowe usługi Szybkielajki z kodem rabatowym: “Trustify”. Pamiętajcie aby po wszystkim podzielić się swoją opinią w komentarzu poniżej.

4.5/5 - (23 opinie)